Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 256 min | 28:24 |
| Punkty | 44 | 4,9 |
| Zbiórki | 34 | 3,8 |
| — w ataku | 22 | 2,4 |
| — w obronie | 12 | 1,3 |
| Asysty | 23 | 2,6 |
| Przechwyty | 10 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 2,1 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 38 | 4,2 |
- 21,7%FG13 z 60 z gry
- 26,7%3P8 z 30 za trzy
- 58,8%FT10 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 60 | 21,7% |
| Rzuty za dwa | 5 | 30 | 16,7% |
| Rzuty za trzy | 8 | 30 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 10 | 17 | 58,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P51 : 60 | 35:16 | 3 | 3 | 3 | |
| 15 sty 2023 | P58 : 62 | 22:49 | 4 | 3 | 1 | |
| 18 gru 2022 | Z68 : 64 | 27:04 | 6 | 1 | 2 | |
| 3 gru 2022 | P41 : 61 | 26:13 | 3 | 5 | 3 | |
| 27 lis 2022 | P47 : 49 | 28:34 | 5 | 1 | 3 | |
| 13 lis 2022 | Z47 : 39 | 18:22 | 2 | 3 | 0 | |
| 23 paź 2022 | Z67 : 61 | 40:30 | 4 | 7 | 5 | |
| 16 paź 2022 | Z65 : 52 | 29:23 | 4 | 5 | 4 | |
| 9 paź 2022 | Z69 : 54 | 27:22 | 13 | 6 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 80 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 26:28 | 2 | 1,0 | 4,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 6,3% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 35:14 | 47 | 9,4 | 5,2 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 32,1% | 28,6% | 27,3% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 38:26 | 54 | 9,0 | 3,5 | 3,7 | 0,7 | 0,0 | 32,2% | 25,0% | 64,3% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 6 | 38:20 | 65 | 10,8 | 3,3 | 2,0 | 1,5 | 0,2 | 28,4% | 23,3% | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 8 | 32:24 | 61 | 7,6 | 4,6 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 26,3% | 30,0% | 57,1% |
| 5WBABaraże | FASOLKI | 1 | 48:00 | 7 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 15,0% | 11,1% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 36:02 | 28 | 5,6 | 5,2 | 5,2 | 0,6 | 0,0 | 21,7% | 8,7% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 36:47 | 78 | 8,7 | 3,3 | 2,8 | 1,6 | 0,0 | 29,7% | 25,9% | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 26:48 | 32 | 6,4 | 3,0 | 2,4 | 0,6 | 0,2 | 34,2% | 27,8% | 25,0% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 28:24 | 44 | 4,9 | 3,8 | 2,6 | 1,1 | 0,0 | 21,7% | 26,7% | 58,8% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 9 | 38:52 | 74 | 8,2 | 4,3 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 27,9% | 21,2% | 61,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 14:00 | 8 | 1,6 | 1,8 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | 20,0% | 14,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 5 | 42:43 | 21 | 4,2 | 4,2 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 14,0% | 19,0% | 30,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 41:03 | 34 | 6,8 | 4,6 | 3,6 | 1,4 | 0,0 | 25,0% | 21,7% | 53,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






