MateuszLatopolski
13FASOLKITagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2026
- 54 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 9pktw 5 meczach
- 1,8pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 133 min | 26:41 |
| Punkty | 9 | 1,8 |
| Zbiórki | 21 | 4,2 |
| — w ataku | 4 | 0,8 |
| — w obronie | 17 | 3,4 |
| Asysty | 6 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,8 |
| Przewinienia | 11 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 16 | 3,2 |
- 16,7%FG3 z 18 z gry
- 37,5%3P3 z 8 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 18 | 16,7% |
| Rzuty za dwa | 0 | 10 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 cze 2021 | P50 : 54 | 28:37 | 6 | 1 | 1 | |
| 5 cze 2021 | Z53 : 42 | 30:55 | 0 | 3 | 2 | |
| 4 cze 2021 | P47 : 67 | 30:34 | 0 | 3 | 2 | |
| 3 cze 2021 | Z50 : 38 | 21:03 | 3 | 6 | 1 | |
| 30 maj 2021 | P54 : 65 | 22:16 | 0 | 8 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 54 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 21:10 | 6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 11,1% | 14,3% | 75,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 25:10 | 4 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 32:57 | 53 | 4,8 | 2,4 | 1,9 | 0,6 | 0,0 | 27,9% | 18,5% | 70,0% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 28:03 | 27 | 3,0 | 1,1 | 2,2 | 1,4 | 0,1 | 27,0% | 16,7% | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 25:09 | 27 | 2,7 | 2,1 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | 20,0% | 23,1% | 85,7% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 8 | 36:06 | 53 | 6,6 | 3,0 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,8% | 17,2% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 31:12 | 24 | 4,8 | 2,4 | 1,2 | 2,0 | 0,2 | 29,2% | 28,6% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 2 | 18:19 | 5 | 2,5 | 1,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 40,0% | 33,3% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 26:41 | 9 | 1,8 | 4,2 | 1,2 | 1,2 | 0,0 | 16,7% | 37,5% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






