Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 252 min | 28:03 |
| Punkty | 27 | 3,0 |
| Zbiórki | 10 | 1,1 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 8 | 0,9 |
| Asysty | 20 | 2,2 |
| Przechwyty | 13 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,4 |
| Przewinienia | 14 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 25 | 2,8 |
- 27,0%FG10 z 37 z gry
- 16,7%3P3 z 18 za trzy
- 40,0%FT4 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 37 | 27,0% |
| Rzuty za dwa | 7 | 19 | 36,8% |
| Rzuty za trzy | 3 | 18 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 4 | 10 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P52 : 66 | 31:11 | 0 | 2 | 4 | |
| 14 maj 2023 | Z65 : 61 | 20:30 | 1 | 0 | 2 | |
| 22 kwi 2023 | Z52 : 39 | 33:17 | 6 | 2 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | Z63 : 60 | 39:28 | 7 | 2 | 1 | |
| 1 kwi 2023 | P32 : 60 | 30:19 | 2 | 1 | 0 | |
| 26 mar 2023 | Z69 : 66 | 37:31 | 9 | 2 | 5 | |
| 19 mar 2023 | P58 : 87 | 35:52 | 2 | 0 | 5 | |
| 5 mar 2023 | P51 : 83 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 lut 2023 | Z49 : 47 | 24:19 | 0 | 1 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 54 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 2 | 21:10 | 6 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 11,1% | 14,3% | 75,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 25:10 | 4 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | — |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 32:57 | 53 | 4,8 | 2,4 | 1,9 | 0,6 | 0,0 | 27,9% | 18,5% | 70,0% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 28:03 | 27 | 3,0 | 1,1 | 2,2 | 1,4 | 0,1 | 27,0% | 16,7% | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 25:09 | 27 | 2,7 | 2,1 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | 20,0% | 23,1% | 85,7% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 8 | 36:06 | 53 | 6,6 | 3,0 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,8% | 17,2% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 31:12 | 24 | 4,8 | 2,4 | 1,2 | 2,0 | 0,2 | 29,2% | 28,6% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 2 | 18:19 | 5 | 2,5 | 1,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 40,0% | 33,3% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 5 | 26:41 | 9 | 1,8 | 4,2 | 1,2 | 1,2 | 0,0 | 16,7% | 37,5% | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






