5 lutego 2023, 13:152. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
TEAM EUROPEgospodarzwynik 47 do 49
FASOLKIgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Deby | 42 | 21:08 | 13 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 | 4 |
| Giorgi Dzidzishvili | 00 | 25:30 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 4 |
| Ozenc Erim | 24 | 25:28 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 2 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | -9 |
| Petar Stankovic | 10 | 22:31 | 8 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 | 7 |
| Zbigniew Kaczniow | 8 | 26:51 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | -6 |
| Matej Zontar | 5 | 25:16 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 5 | 20,0% | 7 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 | 4 | 4 | -4 |
| Teodor Racasan | 27 | 23:48 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -8 |
| Piotr Majewski | 2 | 23:46 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -5 | -9 |
| Andrei Negrea | 21 | 21:25 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | -3 | 4 |
| Will Ramley | 4 | 24:13 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 |
| Razem | — | 239:56 | 47 | 17 | 50 | 34,0% | 11 | 33 | 6 | 17 | 35,3% | 7 | 11 | 63,6% | 27 | 9 | 18 | 15 | 5 | 1 | 13 | 19 | 11 | 45 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konrad Andrerczyk | 14 | 25:30 | 13 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 7 | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 |
| Rafal Lupij | 77 | 43:19 | 11 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 12 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 3 | 8 | 3 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | 17 | 5 |
| Tomasz Jezior | 10 | 29:08 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | -2 |
| Rafal Fronczak | 87 | 36:08 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 16 | -2 |
| Marek Jakoniuk | 0 | 30:58 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Artur Rogalski | 11 | 18:51 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| Marcin Kwiatkowski | 12 | 15:11 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| Michal Szpakowski | 15 | 16:31 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 |
| Mateusz Latopolski | 13 | 24:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | -2 |
| Razem | — | 239:55 | 49 | 19 | 44 | 43,2% | 16 | 37 | 3 | 7 | 42,9% | 8 | 17 | 47,1% | 33 | 9 | 24 | 15 | 9 | 0 | 17 | 12 | 18 | 55 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEAM EUROPE | FASOLKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/33 · 33,3% | 3216/37 · 43,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/17 · 35,3% | 93/7 · 42,9%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/11 · 63,6%, lepszy wynik | 88/17 · 47,1% |
| Zbiórki w obronie | 18 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 9 |
| Asysty | 15 | 15 |
| Przechwyty | 5 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 17 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 lutego 2023
- 12:00
OSTAP RUSZTOWANIA
ORLY TEMIDY61:60 - 12:00
DZIKIE KOTY
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW77:84 - 13:15
TEKOpro
SKY TATTOO RADOM51:71 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
VABANK62:72 - 14:30
LITERY
HOMIES68:65 - 15:45
HUTNIK WARSZAWA
NTL67:56 - 15:45
CROSS JEANS LIT
NLB52:55 - 17:00
AVENGA
SHTOPKE BASKET81:58 - 17:00
SAHEL
BANKSTERS69:89 - 18:15
POLIBUDA
BAT MOCY78:55 - 18:15
THUNDER FALCONS
INIEMAMOCNI86:58 - 19:30
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS59:63






