MateuszNesterowicz
- 2021–2026
- 71 meczów
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 751pktw karierze
- 10,6pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 1,7astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2207 min | 31:05 |
| Punkty | 751 | 10,6 |
| Zbiórki | 369 | 5,2 |
| — w ataku | 128 | 1,8 |
| — w obronie | 241 | 3,4 |
| Asysty | 118 | 1,7 |
| Przechwyty | 66 | 0,9 |
| Bloki | 14 | 0,2 |
| Straty | 112 | 1,6 |
| Przewinienia | 163 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 840 | 11,8 |
- 48,3%FG308 z 638 z gry
- 26,4%3P39 z 148 za trzy
- 72,7%FT96 z 132 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 308 | 638 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 269 | 490 | 54,9% |
| Rzuty za trzy | 39 | 148 | 26,4% |
| Rzuty wolne | 96 | 132 | 72,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz WARSAW GREEN GOOSE, 9 lis 2024
- Mecz 15+ zbiórekz PIASECZUSETS, 15 lut 2026
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z WARSAW GREEN GOOSE, 9 lis 2024
- Double-double5 razy · ostatnio z COURT CLAN, 19 kwi 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 751
- 50 meczówrozegranych meczów: 69
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE9 lis 202432pkt14zb4as47eff
ORLY TEMIDY21 maj 202324pkt11zb1as31eff
NTL8 maj 202227pkt6zb1as28eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






