MateuszNesterowicz
1POLIBUDALiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 71 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 126pktw 14 meczach
- 9,0pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 2,4astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 55,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 51,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 18,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 1punktów w końcówkachw 5 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 33,3%z gry w końcówkach1 z 3 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 33 / 55 | 60,0% | 52,9% |
| Półdystans | 9 / 26 | 34,6% | 47,5% |
| Za trzy | 6 / 18 | 33,3% | 30,1% |
| Razem z gry | 48 / 99 | 48,5% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 15najwięcej punktówz GET WOW TEAM, 22 lut 2026
- 15najwięcej zbiórekz PIASECZUSETS, 15 lut 2026
- 6najwięcej asystz BLAZERS, 1 mar 2026
- 20najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 10 zb, 1 as — z COURT CLAN, 19 kwi 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 71 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2207 min | 31:05 |
| Punkty | 751 | 10,6 |
| Zbiórki | 369 | 5,2 |
| — w ataku | 128 | 1,8 |
| — w obronie | 241 | 3,4 |
| Asysty | 118 | 1,7 |
| Przechwyty | 66 | 0,9 |
| Bloki | 14 | 0,2 |
| Straty | 112 | 1,6 |
| Przewinienia | 163 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 118 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 840 | 11,8 |
- 48,3%FG308 z 638 z gry
- 26,4%3P39 z 148 za trzy
- 72,7%FT96 z 132 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 308 | 638 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 269 | 490 | 54,9% |
| Rzuty za trzy | 39 | 148 | 26,4% |
| Rzuty wolne | 96 | 132 | 72,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz WARSAW GREEN GOOSE, 9 lis 2024
- Mecz 15+ zbiórekz PIASECZUSETS, 15 lut 2026
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z WARSAW GREEN GOOSE, 9 lis 2024
- Double-double5 razy · ostatnio z COURT CLAN, 19 kwi 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 751
- 50 meczówrozegranych meczów: 69
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
WARSAW GREEN GOOSE9 lis 202432pkt14zb4as47eff
ORLY TEMIDY21 maj 202324pkt11zb1as31eff
NTL8 maj 202227pkt6zb1as28eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






