MateuszRogucki
1COURT CLANLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 50 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 175pktw 14 meczach
- 12,5pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 532 min | 37:59 |
| Punkty | 175 | 12,5 |
| Zbiórki | 31 | 2,2 |
| — w ataku | 12 | 0,9 |
| — w obronie | 19 | 1,4 |
| Asysty | 32 | 2,3 |
| Przechwyty | 18 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 22 | 1,6 |
| Przewinienia | 36 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 145 | 10,4 |
- 41,4%FG60 z 145 z gry
- 33,3%3P34 z 102 za trzy
- 84,0%FT21 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 145 | 41,4% |
| Rzuty za dwa | 26 | 43 | 60,5% |
| Rzuty za trzy | 34 | 102 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 21 | 25 | 84,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P52 : 59 | 35:46 | 11 | 4 | 1 | |
| 21 gru 2025 | P49 : 64 | 35:19 | 3 | 2 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z72 : 69 | 43:58 | 12 | 0 | 3 | |
| 7 gru 2025 | P61 : 75 | 39:07 | 8 | 2 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z64 : 62 | 46:16 | 18 | 3 | 3 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 68 | 43:46 | 34 | 1 | 3 | |
| 16 lis 2025 | P54 : 70 | 31:13 | 9 | 2 | 2 | |
| 9 lis 2025 | Z65 : 59 | 39:19 | 8 | 0 | 2 | |
| 26 paź 2025 | Z83 : 72 | 43:47 | 14 | 4 | 2 | |
| 19 paź 2025 | P57 : 81 | 38:43 | 10 | 2 | 3 | |
| 12 paź 2025 | Z61 : 45 | 38:13 | 12 | 1 | 1 | |
| 5 paź 2025 | Z67 : 59 | 38:02 | 15 | 5 | 3 | |
| 28 wrz 2025 | Z80 : 74 | 31:52 | 13 | 5 | 8 | |
| 21 wrz 2025 | P66 : 69 | 26:31 | 8 | 0 | 1 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 5 | 40:55 | 56 | 11,2 | 2,2 | 2,6 | 2,6 | 0,2 | 28,8% | 15,6% | 92,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 37:17 | 161 | 12,4 | 2,2 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 46,5% | 35,4% | 86,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 14 | 37:59 | 175 | 12,5 | 2,2 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 41,4% | 33,3% | 84,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 13 | 33:53 | 129 | 9,9 | 2,4 | 2,2 | 1,4 | 0,1 | 35,2% | 30,2% | 75,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 5 | 28:28 | 55 | 11,0 | 3,2 | 2,0 | 2,4 | 0,2 | 44,4% | 35,7% | 71,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






