Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 175 min | 29:10 |
| Punkty | 41 | 6,8 |
| Zbiórki | 27 | 4,5 |
| — w ataku | 9 | 1,5 |
| — w obronie | 18 | 3,0 |
| Asysty | 17 | 2,8 |
| Przechwyty | 9 | 1,5 |
| Bloki | 5 | 0,8 |
| Straty | 16 | 2,7 |
| Przewinienia | 10 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 58 | 9,7 |
- 42,9%FG15 z 35 z gry
- 25,0%3P3 z 12 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 35 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 12 | 23 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 3 | 12 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2022 | P47 : 53 | 27:40 | 3 | 3 | 1 | |
| 29 maj 2022 | Z79 : 71 | 18:01 | 4 | 2 | 2 | |
| 22 maj 2022 | P77 : 83 | 48:00 | 12 | 8 | 1 | |
| 8 maj 2022 | Z56 : 40 | 21:43 | 5 | 5 | 3 | |
| 24 kwi 2022 | P53 : 58 | 35:10 | 11 | 5 | 2 | |
| 10 kwi 2022 | Z79 : 62 | 24:28 | 6 | 4 | 8 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 28 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 2 | 33:16 | 8 | 4,0 | 4,0 | 1,5 | 0,5 | 1,0 | 17,6% | 0,0% | 28,6% |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 8 | 41:59 | 154 | 19,3 | 7,0 | 4,1 | 3,0 | 0,8 | 56,2% | 45,5% | 75,6% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 8 | 29:00 | 106 | 13,3 | 5,1 | 3,1 | 1,9 | 0,4 | 47,7% | 23,1% | 61,8% |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 3 | 40:22 | 47 | 15,7 | 9,0 | 7,7 | 1,7 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 45,8% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 6 | 29:10 | 41 | 6,8 | 4,5 | 2,8 | 1,5 | 0,8 | 42,9% | 25,0% | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 1 | 48:00 | 28 | 28,0 | 6,0 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 84,6% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






