MateuszSzpakowski
3KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE2. Liga · 3WBA
- 2020–2026
- 60 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 41pktw 9 meczach
- 4,6pktna mecz
- 1,1zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 140 min | 15:34 |
| Punkty | 41 | 4,6 |
| Zbiórki | 10 | 1,1 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 8 | 0,9 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 39 | 4,3 |
- 42,4%FG14 z 33 z gry
- 50,0%3P12 z 24 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 33 | 42,4% |
| Rzuty za dwa | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty za trzy | 12 | 24 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P64 : 67 | 15:19 | 6 | 1 | 0 | |
| 19 lis 2023 | P70 : 76 | 24:25 | 9 | 0 | 1 | |
| 12 lis 2023 | Z67 : 65 | 18:04 | 5 | 0 | 3 | |
| 29 paź 2023 | Z106 : 60 | 20:28 | 9 | 3 | 6 | |
| 22 paź 2023 | P67 : 83 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 paź 2023 | Z63 : 51 | 18:30 | 1 | 0 | 1 | |
| 8 paź 2023 | Z61 : 45 | 19:01 | 5 | 2 | 0 | |
| 1 paź 2023 | P53 : 66 | 11:37 | 0 | 3 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | P50 : 63 | 12:46 | 6 | 1 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 60 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 19:08 | 3 | 1,5 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 18:30 | 21 | 3,5 | 1,7 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | 25,9% | 25,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 15:06 | 8 | 1,6 | 0,6 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | 0,0% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 23:40 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 15:46 | 27 | 5,4 | 1,8 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 40,9% | 45,0% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 12 | 13:59 | 26 | 2,2 | 1,3 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 20:13 | 21 | 3,5 | 1,3 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 23,3% | 26,1% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 15:34 | 41 | 4,6 | 1,1 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 42,4% | 50,0% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 18:37 | 23 | 2,6 | 1,6 | 1,9 | 0,3 | 0,0 | 30,0% | 21,7% | — |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 18:19 | 0 | 0,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 4 | 12:05 | 6 | 1,5 | 2,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






