
MateuszUrbanski
3BASKET WILNO3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 26 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 88pktw 12 meczach
- 7,3pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 335 min | 27:53 |
| Punkty | 88 | 7,3 |
| Zbiórki | 32 | 2,7 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 24 | 2,0 |
| Asysty | 26 | 2,2 |
| Przechwyty | 17 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,2 |
| Przewinienia | 28 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 68 | 5,7 |
- 32,1%FG34 z 106 z gry
- 23,6%3P13 z 55 za trzy
- 43,8%FT7 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 106 | 32,1% |
| Rzuty za dwa | 21 | 51 | 41,2% |
| Rzuty za trzy | 13 | 55 | 23,6% |
| Rzuty wolne | 7 | 16 | 43,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BASKET WILNO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P81 : 88 | 29:30 | 12 | 3 | 2 | |
| 24 maj 2026 | P69 : 93 | 24:01 | 0 | 2 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z73 : 48 | 17:13 | 2 | 0 | 1 | |
| 9 maj 2026 | Z70 : 58 | 23:38 | 3 | 5 | 1 | |
| 25 kwi 2026 | Z74 : 60 | 36:08 | 16 | 2 | 2 | |
| 18 kwi 2026 | Z78 : 58 | 34:12 | 9 | 0 | 3 | |
| 11 kwi 2026 | Z67 : 59 | 34:46 | 13 | 3 | 4 | |
| 28 mar 2026 | P42 : 64 | 21:53 | 0 | 3 | 1 | |
| 14 mar 2026 | Z89 : 57 | 44:36 | 12 | 9 | 4 | |
| 7 mar 2026 | P56 : 67 | 32:32 | 6 | 2 | 4 | |
| 28 lut 2026 | Z56 : 54 | 25:56 | 15 | 3 | 1 | |
| 14 lut 2026 | Z57 : 52 | 10:16 | 0 | 0 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 26 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 4 | 16:08 | 15 | 3,8 | 2,3 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 27,8% | 18,2% | 30,0% |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 12 | 27:53 | 88 | 7,3 | 2,7 | 2,2 | 1,4 | 0,0 | 32,1% | 23,6% | 43,8% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 8 | 17:22 | 63 | 7,9 | 1,3 | 0,8 | 0,9 | 0,0 | 38,1% | 36,1% | 28,6% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:28 | 2 | 2,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






