MateuszWiliński
0FOR THE WIN2/3 Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2023
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 72pktw 4 meczach
- 18,0pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 133 min | 33:21 |
| Punkty | 72 | 18,0 |
| Zbiórki | 10 | 2,5 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 7 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,8 |
| Przewinienia | 1 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 43 | 10,8 |
- 45,2%FG28 z 62 z gry
- 25,0%3P6 z 24 za trzy
- 50,0%FT10 z 20 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 62 | 45,2% |
| Rzuty za dwa | 22 | 38 | 57,9% |
| Rzuty za trzy | 6 | 24 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 20 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 lis 2021 | Z98 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 paź 2021 | Z127 : 45 | 44:52 | 30 | 3 | 4 | |
| 2 paź 2021 | P45 : 91 | 45:17 | 20 | 3 | 0 | |
| 25 wrz 2021 | Z65 : 53 | 43:13 | 22 | 4 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 33:13 | 21 | 7,0 | 3,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 7,7% | 40,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 33:58 | 89 | 9,9 | 1,8 | 2,1 | 1,2 | 0,1 | 31,0% | 8,7% | 59,3% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 34:08 | 52 | 8,7 | 1,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 22,4% | 4,5% | 75,8% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 10 | 38:40 | 173 | 17,3 | 4,6 | 1,9 | 1,7 | 0,0 | 35,2% | 18,3% | 69,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 6 | 43:24 | 104 | 17,3 | 4,5 | 1,2 | 1,3 | 0,2 | 37,6% | 24,2% | 60,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 4 | 33:21 | 72 | 18,0 | 2,5 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 45,2% | 25,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 43:11 | 46 | 11,5 | 2,5 | 3,5 | 1,3 | 0,0 | 32,1% | 8,7% | 42,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






