MateuszWiliński
13FOR THE WIN2. Liga · 2WBA
- 2021–2023
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 89pktw 9 meczach
- 9,9pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 306 min | 33:58 |
| Punkty | 89 | 9,9 |
| Zbiórki | 16 | 1,8 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 13 | 1,4 |
| Asysty | 19 | 2,1 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 1,7 |
| Przewinienia | 11 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 4,7 |
| Ocena (EFF) | 39 | 4,3 |
- 31,0%FG26 z 84 z gry
- 8,7%3P2 z 23 za trzy
- 59,3%FT35 z 59 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 84 | 31,0% |
| Rzuty za dwa | 24 | 61 | 39,3% |
| Rzuty za trzy | 2 | 23 | 8,7% |
| Rzuty wolne | 35 | 59 | 59,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P41 : 75 | 39:16 | 8 | 3 | 1 | |
| 28 maj 2023 | P61 : 71 | 46:08 | 14 | 2 | 5 | |
| 13 maj 2023 | Z79 : 56 | 22:21 | 8 | 1 | 0 | |
| 15 kwi 2023 | P61 : 71 | 32:40 | 15 | 3 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | Z74 : 70 | 30:19 | 5 | 1 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z84 : 66 | 24:16 | 12 | 2 | 2 | |
| 11 mar 2023 | P48 : 61 | 38:52 | 9 | 2 | 3 | |
| 4 lut 2023 | Z68 : 61 | 29:01 | 9 | 1 | 3 | |
| 28 sty 2023 | P57 : 78 | 42:47 | 9 | 1 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 33:13 | 21 | 7,0 | 3,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 7,7% | 40,0% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 9 | 33:58 | 89 | 9,9 | 1,8 | 2,1 | 1,2 | 0,1 | 31,0% | 8,7% | 59,3% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 34:08 | 52 | 8,7 | 1,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 22,4% | 4,5% | 75,8% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 10 | 38:40 | 173 | 17,3 | 4,6 | 1,9 | 1,7 | 0,0 | 35,2% | 18,3% | 69,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 6 | 43:24 | 104 | 17,3 | 4,5 | 1,2 | 1,3 | 0,2 | 37,6% | 24,2% | 60,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 4 | 33:21 | 72 | 18,0 | 2,5 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 45,2% | 25,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 43:11 | 46 | 11,5 | 2,5 | 3,5 | 1,3 | 0,0 | 32,1% | 8,7% | 42,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






