Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 162 min | 27:00 |
| Punkty | 67 | 11,2 |
| Zbiórki | 36 | 6,0 |
| — w ataku | 7 | 1,2 |
| — w obronie | 29 | 4,8 |
| Asysty | 16 | 2,7 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 4 | 0,7 |
| Straty | 6 | 1,0 |
| Przewinienia | 12 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 98 | 16,3 |
- 52,1%FG25 z 48 z gry
- 45,7%3P16 z 35 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 48 | 52,1% |
| Rzuty za dwa | 9 | 13 | 69,2% |
| Rzuty za trzy | 16 | 35 | 45,7% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | Z92 : 71 | 34:52 | 12 | 14 | 4 | |
| 22 maj 2022 | Z89 : 78 | 48:00 | 33 | 13 | 8 | |
| 3 kwi 2022 | P57 : 84 | 33:55 | 5 | 3 | 2 | |
| 27 mar 2022 | P65 : 75 | 45:12 | 17 | 6 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 59 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 30:59 | 127 | 12,7 | 5,6 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 46,8% | 40,8% | 76,9% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 1 | 44:15 | 16 | 16,0 | 2,0 | 7,0 | 0,0 | 2,0 | 21,1% | 0,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 8 | 29:12 | 96 | 12,0 | 5,1 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 43,0% | 39,1% | 76,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 30:42 | 72 | 10,3 | 6,1 | 3,7 | 0,9 | 0,9 | 44,6% | 23,1% | 62,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 35:42 | 70 | 7,8 | 8,0 | 3,4 | 1,1 | 0,8 | 38,0% | 24,3% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 6 | 27:34 | 56 | 9,3 | 4,7 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 48,9% | 36,7% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 41:42 | 135 | 16,9 | 6,0 | 4,3 | 1,4 | 0,1 | 41,0% | 26,1% | 67,7% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 1 | 43:19 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 20,0% | — |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 6 | 27:00 | 67 | 11,2 | 6,0 | 2,7 | 0,7 | 0,7 | 52,1% | 45,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 1 | 24:00 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 66,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






