MateuszWitek
4MDM SERWIS1. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 59 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 16pktw 1 meczu
- 16,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 7,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 44 min | 44:15 |
| Punkty | 16 | 16,0 |
| Zbiórki | 2 | 2,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 1 | 1,0 |
| Asysty | 7 | 7,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 2 | 2,0 |
| Straty | 4 | 4,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 6,0 |
| Ocena (EFF) | 6 | 6,0 |
- 21,1%FG4 z 19 z gry
- 0,0%3P0 z 12 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 19 | 21,1% |
| Rzuty za dwa | 4 | 7 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 12 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 mar 2026 | P50 : 62 | 44:15 | 16 | 2 | 7 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 59 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 30:59 | 127 | 12,7 | 5,6 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 46,8% | 40,8% | 76,9% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 1 | 44:15 | 16 | 16,0 | 2,0 | 7,0 | 0,0 | 2,0 | 21,1% | 0,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 8 | 29:12 | 96 | 12,0 | 5,1 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 43,0% | 39,1% | 76,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 30:42 | 72 | 10,3 | 6,1 | 3,7 | 0,9 | 0,9 | 44,6% | 23,1% | 62,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 35:42 | 70 | 7,8 | 8,0 | 3,4 | 1,1 | 0,8 | 38,0% | 24,3% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 6 | 27:34 | 56 | 9,3 | 4,7 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 48,9% | 36,7% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 41:42 | 135 | 16,9 | 6,0 | 4,3 | 1,4 | 0,1 | 41,0% | 26,1% | 67,7% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 1 | 43:19 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 20,0% | — |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 6 | 27:00 | 67 | 11,2 | 6,0 | 2,7 | 0,7 | 0,7 | 52,1% | 45,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 1 | 24:00 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 66,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






