
MateuszWojcik
20MOLES
- 2025–2026
- 44 mecze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 467pktw karierze
- 10,6pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1409 min | 32:01 |
| Punkty | 467 | 10,6 |
| Zbiórki | 112 | 2,5 |
| — w ataku | 29 | 0,7 |
| — w obronie | 83 | 1,9 |
| Asysty | 109 | 2,5 |
| Przechwyty | 85 | 1,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 59 | 1,3 |
| Przewinienia | 68 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 87 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 441 | 10,0 |
- 41,2%FG177 z 430 z gry
- 29,4%3P69 z 235 za trzy
- 68,8%FT44 z 64 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 177 | 430 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 108 | 195 | 55,4% |
| Rzuty za trzy | 69 | 235 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 44 | 64 | 68,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 3 | 16:38 | 10 | 3,3 | 1,7 | 2,3 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 28,6% | 100,0% |
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 5 | 36:28 | 65 | 13,0 | 1,4 | 2,0 | 2,6 | 0,0 | 34,7% | 25,6% | 60,0% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 11 | 28:23 | 39 | 3,5 | 3,4 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 26,8% | 20,5% | 33,3% |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 13 | 39:55 | 215 | 16,5 | 2,8 | 3,2 | 2,5 | 0,0 | 46,3% | 30,7% | 63,2% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 17:08 | 7 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 10 | 32:51 | 131 | 13,1 | 2,6 | 2,2 | 2,9 | 0,0 | 46,7% | 35,7% | 92,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






