
MateuszWojcik
6BASKET WILNO3. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 44 mecze w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 131pktw 10 meczach
- 13,1pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 32:51 |
| Punkty | 131 | 13,1 |
| Zbiórki | 26 | 2,6 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 20 | 2,0 |
| Asysty | 22 | 2,2 |
| Przechwyty | 29 | 2,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 139 | 13,9 |
- 46,7%FG49 z 105 z gry
- 35,7%3P20 z 56 za trzy
- 92,9%FT13 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 105 | 46,7% |
| Rzuty za dwa | 29 | 49 | 59,2% |
| Rzuty za trzy | 20 | 56 | 35,7% |
| Rzuty wolne | 13 | 14 | 92,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach BASKET WILNO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P64 : 65 | 36:31 | 16 | 1 | 1 | |
| 29 lis 2025 | Z106 : 82 | 36:25 | 25 | 1 | 3 | |
| 22 lis 2025 | P47 : 68 | 31:41 | 14 | 1 | 0 | |
| 15 lis 2025 | Z82 : 70 | 36:25 | 4 | 2 | 4 | |
| 8 lis 2025 | P71 : 77 | 41:23 | 11 | 7 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z55 : 46 | 36:13 | 9 | 2 | 1 | |
| 11 paź 2025 | Z70 : 58 | 34:52 | 15 | 4 | 6 | |
| 4 paź 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | Z75 : 55 | 38:06 | 13 | 2 | 4 | |
| 20 wrz 2025 | Z81 : 32 | 36:57 | 24 | 6 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 44 mecze · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 3 | 16:38 | 10 | 3,3 | 1,7 | 2,3 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 28,6% | 100,0% |
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 5 | 36:28 | 65 | 13,0 | 1,4 | 2,0 | 2,6 | 0,0 | 34,7% | 25,6% | 60,0% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 11 | 28:23 | 39 | 3,5 | 3,4 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 26,8% | 20,5% | 33,3% |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 13 | 39:55 | 215 | 16,5 | 2,8 | 3,2 | 2,5 | 0,0 | 46,3% | 30,7% | 63,2% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 17:08 | 7 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 33,3% | 50,0% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 10 | 32:51 | 131 | 13,1 | 2,6 | 2,2 | 2,9 | 0,0 | 46,7% | 35,7% | 92,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






