MaurycyBobski
18HONEY BADGERS BIALOLEKA2. Liga · 8WBA
- 2025–2026
- 35 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 151pktw 10 meczach
- 15,1pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 379 min | 37:52 |
| Punkty | 151 | 15,1 |
| Zbiórki | 26 | 2,6 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 17 | 1,7 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 22 | 2,2 |
| Przewinienia | 8 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 98 | 9,8 |
- 44,0%FG59 z 134 z gry
- 17,8%3P8 z 45 za trzy
- 78,1%FT25 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 59 | 134 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 51 | 89 | 57,3% |
| Rzuty za trzy | 8 | 45 | 17,8% |
| Rzuty wolne | 25 | 32 | 78,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P58 : 84 | 31:43 | 4 | 1 | 2 | |
| 24 maj 2026 | Z68 : 61 | 33:16 | 13 | 1 | 0 | |
| 16 maj 2026 | Z68 : 57 | 38:06 | 20 | 3 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | P56 : 73 | 34:30 | 15 | 3 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z62 : 61 | 44:38 | 8 | 1 | 2 | |
| 21 mar 2026 | Z69 : 59 | 33:02 | 22 | 5 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P68 : 73 | 46:49 | 11 | 2 | 2 | |
| 28 lut 2026 | Z76 : 55 | 34:19 | 21 | 0 | 0 | |
| 22 lut 2026 | Z69 : 57 | 47:19 | 14 | 5 | 3 | |
| 14 lut 2026 | P68 : 73 | 34:53 | 23 | 5 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 3 | 34:06 | 29 | 9,7 | 3,7 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 31,0% | 14,3% | 33,3% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 37:52 | 151 | 15,1 | 2,6 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 17,8% | 78,1% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 33:55 | 133 | 14,8 | 2,8 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 47,4% | 28,6% | 55,6% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 33:28 | 8 | 8,0 | 2,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 21,4% | 20,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 32:42 | 142 | 12,9 | 3,7 | 1,2 | 2,5 | 0,0 | 37,3% | 14,6% | 66,7% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 27:34 | 17 | 17,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 38,5% | 33,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






