MaxSloniewski
33NTL
- 2020–2023
- 57 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 254pktw karierze
- 4,5pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 4,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2362 min | 41:27 |
| Punkty | 254 | 4,5 |
| Zbiórki | 363 | 6,4 |
| — w ataku | 139 | 2,4 |
| — w obronie | 224 | 3,9 |
| Asysty | 278 | 4,9 |
| Przechwyty | 103 | 1,8 |
| Bloki | 10 | 0,2 |
| Straty | 148 | 2,6 |
| Przewinienia | 100 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 152 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 639 | 11,2 |
- 34,3%FG84 z 245 z gry
- 26,3%3P26 z 99 za trzy
- 50,0%FT60 z 120 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 84 | 245 | 34,3% |
| Rzuty za dwa | 58 | 146 | 39,7% |
| Rzuty za trzy | 26 | 99 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 60 | 120 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | NTL | 11 | 34:20 | 38 | 3,5 | 4,1 | 4,1 | 1,5 | 0,1 | 34,2% | 23,1% | 56,3% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 10 | 39:58 | 47 | 4,7 | 5,6 | 4,7 | 2,3 | 0,1 | 39,5% | 38,5% | 40,0% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 9 | 43:12 | 40 | 4,4 | 6,2 | 3,4 | 1,0 | 0,2 | 32,5% | 27,3% | 42,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 11 | 41:28 | 48 | 4,4 | 5,1 | 4,9 | 0,8 | 0,2 | 30,2% | 21,1% | 56,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 5 | 44:54 | 15 | 3,0 | 9,0 | 5,4 | 2,4 | 0,2 | 17,6% | 0,0% | 64,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 11 | 46:52 | 66 | 6,0 | 9,5 | 6,7 | 3,1 | 0,3 | 39,1% | 30,8% | 42,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






