Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 378 min | 34:20 |
| Punkty | 38 | 3,5 |
| Zbiórki | 45 | 4,1 |
| — w ataku | 19 | 1,7 |
| — w obronie | 26 | 2,4 |
| Asysty | 45 | 4,1 |
| Przechwyty | 16 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 24 | 2,2 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 89 | 8,1 |
- 34,2%FG13 z 38 z gry
- 23,1%3P3 z 13 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 38 | 34,2% |
| Rzuty za dwa | 10 | 25 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 13 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P52 : 70 | 44:27 | 3 | 1 | 3 | |
| 14 maj 2023 | P63 : 91 | 48:00 | 6 | 7 | 5 | |
| 16 kwi 2023 | Z67 : 49 | 48:00 | 3 | 7 | 7 | |
| 26 mar 2023 | P51 : 67 | 45:49 | 5 | 8 | 3 | |
| 19 mar 2023 | Z74 : 60 | 42:47 | 8 | 3 | 9 | |
| 12 mar 2023 | P51 : 71 | 41:55 | 3 | 3 | 6 | |
| 5 mar 2023 | Z68 : 60 | 30:16 | 3 | 2 | 4 | |
| 5 lut 2023 | P56 : 67 | 28:28 | 5 | 6 | 3 | |
| 29 sty 2023 | Z64 : 46 | 48:00 | 2 | 8 | 5 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 57 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | NTL | 11 | 34:20 | 38 | 3,5 | 4,1 | 4,1 | 1,5 | 0,1 | 34,2% | 23,1% | 56,3% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 10 | 39:58 | 47 | 4,7 | 5,6 | 4,7 | 2,3 | 0,1 | 39,5% | 38,5% | 40,0% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 9 | 43:12 | 40 | 4,4 | 6,2 | 3,4 | 1,0 | 0,2 | 32,5% | 27,3% | 42,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 11 | 41:28 | 48 | 4,4 | 5,1 | 4,9 | 0,8 | 0,2 | 30,2% | 21,1% | 56,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 5 | 44:54 | 15 | 3,0 | 9,0 | 5,4 | 2,4 | 0,2 | 17,6% | 0,0% | 64,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 11 | 46:52 | 66 | 6,0 | 9,5 | 6,7 | 3,1 | 0,3 | 39,1% | 30,8% | 42,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






