MertAy
- 2022–2024
- 25 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 114pktw karierze
- 4,6pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 598 min | 23:56 |
| Punkty | 114 | 4,6 |
| Zbiórki | 51 | 2,0 |
| — w ataku | 13 | 0,5 |
| — w obronie | 38 | 1,5 |
| Asysty | 31 | 1,2 |
| Przechwyty | 30 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 16 | 0,6 |
| Przewinienia | 31 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 122 | 4,9 |
- 31,3%FG40 z 128 z gry
- 28,4%3P27 z 95 za trzy
- 77,8%FT7 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 128 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 13 | 33 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 27 | 95 | 28,4% |
| Rzuty wolne | 7 | 9 | 77,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 3 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 11,1% | 11,1% | — |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 22:59 | 26 | 3,7 | 2,7 | 1,1 | 1,9 | 0,1 | 25,6% | 19,2% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 21:18 | 18 | 6,0 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 32:30 | 30 | 5,0 | 2,2 | 1,7 | 0,3 | 0,2 | 28,9% | 26,7% | — |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 25:09 | 37 | 7,4 | 2,0 | 1,8 | 2,2 | 0,0 | 41,9% | 45,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






