MertAy
1CROSS JEANS LIT2. Liga · 2WBA
- 2022–2024
- 25 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 6 meczach
- 5,0pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 195 min | 32:30 |
| Punkty | 30 | 5,0 |
| Zbiórki | 13 | 2,2 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 11 | 1,8 |
| Asysty | 10 | 1,7 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 5 | 0,8 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 24 | 4,0 |
- 28,9%FG11 z 38 z gry
- 26,7%3P8 z 30 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 38 | 28,9% |
| Rzuty za dwa | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 8 | 30 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 kwi 2023 | P62 : 78 | 29:41 | 6 | 2 | 3 | |
| 26 mar 2023 | P42 : 68 | 39:23 | 6 | 2 | 3 | |
| 19 mar 2023 | P45 : 72 | 45:02 | 6 | 2 | 2 | |
| 12 mar 2023 | P36 : 69 | 28:25 | 2 | 3 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P51 : 72 | 21:55 | 5 | 1 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P52 : 55 | 30:34 | 5 | 3 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 25 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 3 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 11,1% | 11,1% | — |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 22:59 | 26 | 3,7 | 2,7 | 1,1 | 1,9 | 0,1 | 25,6% | 19,2% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 21:18 | 18 | 6,0 | 2,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 32:30 | 30 | 5,0 | 2,2 | 1,7 | 0,3 | 0,2 | 28,9% | 26,7% | — |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 25:09 | 37 | 7,4 | 2,0 | 1,8 | 2,2 | 0,0 | 41,9% | 45,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






