MichalAlster
36GRINDHOUSE3. Liga · 9WBA
- 2023–2026
- 20 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 4 drużyny
- 48pktw 4 meczach
- 12,0pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 164 min | 41:03 |
| Punkty | 48 | 12,0 |
| Zbiórki | 25 | 6,3 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 22 | 5,5 |
| Asysty | 4 | 1,0 |
| Przechwyty | 11 | 2,8 |
| Bloki | 2 | 0,5 |
| Straty | 14 | 3,5 |
| Przewinienia | 12 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 3,8 |
| Ocena (EFF) | 33 | 8,3 |
- 42,3%FG22 z 52 z gry
- 14,3%3P1 z 7 za trzy
- 18,8%FT3 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 52 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 21 | 45 | 46,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 3 | 16 | 18,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (9WBA) w barwach GRINDHOUSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | P30 : 62 | 48:00 | 12 | 8 | 0 | |
| 11 paź 2026 | P41 : 115 | 37:53 | 20 | 6 | 2 | |
| 3 paź 2026 | Z55 : 52 | 45:36 | 10 | 4 | 2 | |
| 27 wrz 2026 | P42 : 88 | 32:43 | 6 | 7 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 20 meczów · 5 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | GRINDHOUSE | 4 | 41:03 | 48 | 12,0 | 6,3 | 1,0 | 2,8 | 0,5 | 42,3% | 14,3% | 18,8% |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 1 | 26:01 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 18:49 | 5 | 5,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 16,7% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 23:10 | 15 | 2,5 | 2,8 | 1,2 | 0,3 | 0,2 | 41,7% | 0,0% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 18:06 | 13 | 1,9 | 3,7 | 0,0 | 0,9 | 0,1 | 20,0% | — | 14,3% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 15:20 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






