MichalBlaszkiewicz
88ORLY TEMIDY1. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 82 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 35pktw 5 meczach
- 7,0pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 137 min | 27:28 |
| Punkty | 35 | 7,0 |
| Zbiórki | 31 | 6,2 |
| — w ataku | 7 | 1,4 |
| — w obronie | 24 | 4,8 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 5 | 1,0 |
| Straty | 4 | 0,8 |
| Przewinienia | 12 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 47 | 9,4 |
- 51,5%FG17 z 33 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 16,7%FT1 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 33 | 51,5% |
| Rzuty za dwa | 17 | 32 | 53,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 6 | 16,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P56 : 68 | 29:52 | 9 | 8 | 0 | |
| 12 kwi 2025 | Z63 : 51 | 19:52 | 6 | 3 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P43 : 60 | 28:52 | 4 | 7 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P57 : 82 | 30:07 | 12 | 8 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z54 : 52 | 28:37 | 4 | 5 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 35:46 | 15 | 5,0 | 5,7 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 22:40 | 32 | 4,6 | 2,7 | 0,3 | 0,6 | 0,0 | 53,8% | — | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 31:59 | 40 | 5,7 | 4,4 | 0,7 | 0,0 | 0,4 | 38,3% | 100,0% | 75,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 27:28 | 35 | 7,0 | 6,2 | 0,0 | 0,2 | 1,0 | 51,5% | 0,0% | 16,7% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 25:38 | 28 | 4,0 | 5,9 | 0,4 | 0,4 | 0,7 | 36,7% | 0,0% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 26:59 | 40 | 6,7 | 4,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 42,5% | — | 42,9% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 29:28 | 63 | 6,3 | 6,5 | 0,5 | 0,2 | 0,6 | 47,5% | 50,0% | 44,4% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 31:10 | 67 | 7,4 | 4,4 | 0,1 | 0,1 | 0,6 | 50,8% | 0,0% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 30:52 | 72 | 8,0 | 6,4 | 0,3 | 0,3 | 0,7 | 61,1% | — | 33,3% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 39:04 | 142 | 14,2 | 11,0 | 1,3 | 0,3 | 0,8 | 60,2% | — | 24,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 33:19 | 67 | 11,2 | 8,3 | 1,0 | 0,3 | 0,5 | 59,3% | — | 23,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:52 | 14 | 4,7 | 8,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 38,9% | — | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






