MichalBlaszkiewicz
88ORLY TEMIDY2. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 82 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 142pktw 10 meczach
- 14,2pktna mecz
- 11,0zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 391 min | 39:04 |
| Punkty | 142 | 14,2 |
| Zbiórki | 110 | 11,0 |
| — w ataku | 29 | 2,9 |
| — w obronie | 81 | 8,1 |
| Asysty | 13 | 1,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 8 | 0,8 |
| Straty | 25 | 2,5 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 187 | 18,7 |
- 60,2%FG68 z 113 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 24,0%FT6 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 68 | 113 | 60,2% |
| Rzuty za dwa | 68 | 113 | 60,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 6 | 25 | 24,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P62 : 68 | 45:58 | 10 | 10 | 2 | |
| 25 maj 2022 | P67 : 69 | 40:02 | 6 | 10 | 3 | |
| 15 maj 2022 | P49 : 74 | 48:00 | 22 | 15 | 1 | |
| 8 maj 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z58 : 53 | 38:43 | 7 | 2 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | Z76 : 54 | 46:10 | 21 | 16 | 2 | |
| 27 mar 2022 | Z50 : 48 | 39:16 | 12 | 8 | 1 | |
| 20 mar 2022 | Z64 : 47 | 45:58 | 22 | 17 | 0 | |
| 13 mar 2022 | Z83 : 65 | 38:37 | 16 | 16 | 2 | |
| 6 mar 2022 | P66 : 97 | 48:00 | 26 | 16 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 82 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 35:46 | 15 | 5,0 | 5,7 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 22:40 | 32 | 4,6 | 2,7 | 0,3 | 0,6 | 0,0 | 53,8% | — | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 31:59 | 40 | 5,7 | 4,4 | 0,7 | 0,0 | 0,4 | 38,3% | 100,0% | 75,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 27:28 | 35 | 7,0 | 6,2 | 0,0 | 0,2 | 1,0 | 51,5% | 0,0% | 16,7% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 25:38 | 28 | 4,0 | 5,9 | 0,4 | 0,4 | 0,7 | 36,7% | 0,0% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 26:59 | 40 | 6,7 | 4,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 42,5% | — | 42,9% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 29:28 | 63 | 6,3 | 6,5 | 0,5 | 0,2 | 0,6 | 47,5% | 50,0% | 44,4% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 31:10 | 67 | 7,4 | 4,4 | 0,1 | 0,1 | 0,6 | 50,8% | 0,0% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 30:52 | 72 | 8,0 | 6,4 | 0,3 | 0,3 | 0,7 | 61,1% | — | 33,3% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 39:04 | 142 | 14,2 | 11,0 | 1,3 | 0,3 | 0,8 | 60,2% | — | 24,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 33:19 | 67 | 11,2 | 8,3 | 1,0 | 0,3 | 0,5 | 59,3% | — | 23,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 28:52 | 14 | 4,7 | 8,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 38,9% | — | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






