MichałBukraba
- 2021–2026
- 112 meczów
- 13 sezonów
- 5 drużyn
- 1799pktw karierze
- 16,1pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4181 min | 37:20 |
| Punkty | 1799 | 16,1 |
| Zbiórki | 750 | 6,7 |
| — w ataku | 154 | 1,4 |
| — w obronie | 596 | 5,3 |
| Asysty | 246 | 2,2 |
| Przechwyty | 155 | 1,4 |
| Bloki | 69 | 0,6 |
| Straty | 350 | 3,1 |
| Przewinienia | 291 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 382 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 1914 | 17,1 |
- 51,4%FG690 z 1342 z gry
- 25,7%3P80 z 311 za trzy
- 76,7%FT339 z 442 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 690 | 1342 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 610 | 1031 | 59,2% |
| Rzuty za trzy | 80 | 311 | 25,7% |
| Rzuty wolne | 339 | 442 | 76,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 36:32 | 58 | 14,5 | 6,8 | 2,3 | 1,8 | 0,5 | 52,6% | 0,0% | 85,7% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 33:06 | 198 | 15,2 | 6,5 | 1,8 | 1,2 | 0,2 | 54,7% | 20,0% | 82,8% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 39:30 | 17 | 17,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 66,7% | 71,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 40:07 | 213 | 21,3 | 7,4 | 1,9 | 1,5 | 0,2 | 54,6% | 17,2% | 88,5% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 38:49 | 19 | 19,0 | 7,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 41,2% | 33,3% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 40:17 | 175 | 17,5 | 5,9 | 3,6 | 1,4 | 0,9 | 46,3% | 18,6% | 79,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 42:28 | 216 | 18,0 | 9,2 | 2,8 | 1,6 | 1,2 | 56,4% | 38,5% | 78,9% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 33:45 | 111 | 12,3 | 7,9 | 2,3 | 1,2 | 0,7 | 56,0% | 33,3% | 74,2% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 37:10 | 198 | 18,0 | 6,9 | 1,8 | 1,4 | 0,9 | 60,4% | 25,0% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 9 | 31:26 | 104 | 11,6 | 2,9 | 1,1 | 0,9 | 0,8 | 50,0% | 35,7% | 65,6% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 13 | 35:53 | 195 | 15,0 | 6,2 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 53,4% | 26,1% | 72,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 3 | 39:54 | 44 | 14,7 | 6,3 | 2,3 | 1,7 | 0,7 | 35,6% | 29,4% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 11 | 40:28 | 198 | 18,0 | 6,7 | 2,9 | 2,0 | 0,3 | 44,7% | 29,0% | 63,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:58 | 49 | 12,3 | 8,5 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 41,7% | 17,6% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 1 | 26:11 | 4 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






