Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 445 min | 40:28 |
| Punkty | 198 | 18,0 |
| Zbiórki | 74 | 6,7 |
| — w ataku | 13 | 1,2 |
| — w obronie | 61 | 5,5 |
| Asysty | 32 | 2,9 |
| Przechwyty | 22 | 2,0 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 37 | 3,4 |
| Przewinienia | 25 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 183 | 16,6 |
- 44,7%FG76 z 170 z gry
- 29,0%3P20 z 69 za trzy
- 63,4%FT26 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 76 | 170 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 56 | 101 | 55,4% |
| Rzuty za trzy | 20 | 69 | 29,0% |
| Rzuty wolne | 26 | 41 | 63,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P72 : 88 | 43:46 | 17 | 7 | 1 | |
| 15 lut 2022 | P59 : 69 | 42:10 | 17 | 2 | 1 | |
| 23 sty 2022 | Z73 : 70 | 42:00 | 15 | 5 | 5 | |
| 16 sty 2022 | Z68 : 54 | 39:16 | 14 | 10 | 7 | |
| 28 lis 2021 | P59 : 64 | 39:30 | 15 | 9 | 3 | |
| 21 lis 2021 | Z74 : 56 | 45:15 | 29 | 7 | 7 | |
| 7 lis 2021 | P60 : 75 | 41:10 | 16 | 4 | 3 | |
| 17 paź 2021 | Z57 : 56 | 43:23 | 35 | 9 | 1 | |
| 10 paź 2021 | Z57 : 43 | 24:51 | 12 | 5 | 1 | |
| 3 paź 2021 | P44 : 55 | 41:08 | 11 | 7 | 0 | |
| 26 wrz 2021 | P59 : 77 | 42:43 | 17 | 9 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 112 meczów · 13 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 36:32 | 58 | 14,5 | 6,8 | 2,3 | 1,8 | 0,5 | 52,6% | 0,0% | 85,7% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 33:06 | 198 | 15,2 | 6,5 | 1,8 | 1,2 | 0,2 | 54,7% | 20,0% | 82,8% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 39:30 | 17 | 17,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 66,7% | 71,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 40:07 | 213 | 21,3 | 7,4 | 1,9 | 1,5 | 0,2 | 54,6% | 17,2% | 88,5% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 38:49 | 19 | 19,0 | 7,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 41,2% | 33,3% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 40:17 | 175 | 17,5 | 5,9 | 3,6 | 1,4 | 0,9 | 46,3% | 18,6% | 79,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 42:28 | 216 | 18,0 | 9,2 | 2,8 | 1,6 | 1,2 | 56,4% | 38,5% | 78,9% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 33:45 | 111 | 12,3 | 7,9 | 2,3 | 1,2 | 0,7 | 56,0% | 33,3% | 74,2% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 11 | 37:10 | 198 | 18,0 | 6,9 | 1,8 | 1,4 | 0,9 | 60,4% | 25,0% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 9 | 31:26 | 104 | 11,6 | 2,9 | 1,1 | 0,9 | 0,8 | 50,0% | 35,7% | 65,6% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 13 | 35:53 | 195 | 15,0 | 6,2 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 53,4% | 26,1% | 72,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 3 | 39:54 | 44 | 14,7 | 6,3 | 2,3 | 1,7 | 0,7 | 35,6% | 29,4% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 11 | 40:28 | 198 | 18,0 | 6,7 | 2,9 | 2,0 | 0,3 | 44,7% | 29,0% | 63,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 39:58 | 49 | 12,3 | 8,5 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 41,7% | 17,6% | 66,7% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Mlode Wilki | 1 | 26:11 | 4 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






