MichalDobrzycki
- 2023–2026
- 43 mecze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 228pktw karierze
- 5,3pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1268 min | 29:30 |
| Punkty | 228 | 5,3 |
| Zbiórki | 208 | 4,8 |
| — w ataku | 58 | 1,3 |
| — w obronie | 150 | 3,5 |
| Asysty | 61 | 1,4 |
| Przechwyty | 37 | 0,9 |
| Bloki | 9 | 0,2 |
| Straty | 72 | 1,7 |
| Przewinienia | 66 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 49 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 290 | 6,7 |
- 40,5%FG98 z 242 z gry
- 15,5%3P11 z 71 za trzy
- 36,2%FT21 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 98 | 242 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 87 | 171 | 50,9% |
| Rzuty za trzy | 11 | 71 | 15,5% |
| Rzuty wolne | 21 | 58 | 36,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 34:37 | 37 | 5,3 | 4,7 | 1,1 | 1,1 | 0,0 | 34,9% | 21,7% | 50,0% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 17:03 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 30:33 | 43 | 4,3 | 5,3 | 1,6 | 0,5 | 0,3 | 33,3% | 0,0% | 21,4% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 11 | 26:28 | 68 | 6,2 | 4,3 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 49,2% | 26,7% | 40,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 4 | 31:38 | 27 | 6,8 | 4,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 46,2% | 0,0% | 33,3% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 29:16 | 48 | 5,3 | 5,7 | 2,0 | 0,9 | 0,3 | 43,2% | 10,0% | 42,9% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 22:22 | 2 | 2,0 | 6,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






