MichalGrabowski
7HUTNICZE WILKI1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 46 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 11pktw 2 meczach
- 5,5pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 57 min | 28:20 |
| Punkty | 11 | 5,5 |
| Zbiórki | 10 | 5,0 |
| — w ataku | 1 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 4,5 |
| Asysty | 4 | 2,0 |
| Przechwyty | 6 | 3,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 1,0 |
| Przewinienia | 2 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 22 | 11,0 |
- 40,0%FG4 z 10 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 10 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 lis 2023 | P77 : 78 | 36:36 | 6 | 9 | 3 | |
| 1 paź 2023 | P69 : 72 | 20:04 | 5 | 1 | 1 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 46 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 10 | 44:19 | 110 | 11,0 | 10,1 | 3,2 | 1,1 | 1,2 | 38,5% | 23,4% | 75,0% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 61,5% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 6 | 32:25 | 66 | 11,0 | 5,5 | 4,0 | 1,3 | 1,7 | 54,0% | 35,0% | 55,6% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 40:00 | 14 | 14,0 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 46,2% | 33,3% | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 9 | 43:30 | 147 | 16,3 | 10,2 | 4,1 | 1,7 | 1,8 | 57,5% | 28,6% | 61,9% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 13 | 41:03 | 151 | 11,6 | 9,2 | 3,2 | 1,6 | 1,6 | 45,4% | 31,0% | 60,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 2 | 28:20 | 11 | 5,5 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 4 | 34:26 | 36 | 9,0 | 4,5 | 2,8 | 2,5 | 1,0 | 53,3% | 28,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






