MichalJankowski
8OCTO
- 2021–2026
- 20 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 203pktw karierze
- 10,2pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 665 min | 33:14 |
| Punkty | 203 | 10,2 |
| Zbiórki | 51 | 2,6 |
| — w ataku | 9 | 0,5 |
| — w obronie | 42 | 2,1 |
| Asysty | 44 | 2,2 |
| Przechwyty | 14 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 51 | 2,6 |
| Przewinienia | 37 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 50 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 157 | 7,9 |
- 46,4%FG77 z 166 z gry
- 23,3%3P14 z 60 za trzy
- 68,6%FT35 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 166 | 46,4% |
| Rzuty za dwa | 63 | 106 | 59,4% |
| Rzuty za trzy | 14 | 60 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 35 | 51 | 68,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 9 | 35:50 | 109 | 12,1 | 2,1 | 2,9 | 0,6 | 0,0 | 55,4% | 30,8% | 76,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 5 | 34:53 | 44 | 8,8 | 3,6 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 48,6% | 11,1% | 43,8% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 2 | 39:09 | 26 | 13,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 45,5% | 25,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 4 | 22:21 | 24 | 6,0 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 24,2% | 17,6% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






