MichalJankowski
8OCTOLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 20 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 109pktw 9 meczach
- 12,1pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 323 min | 35:50 |
| Punkty | 109 | 12,1 |
| Zbiórki | 19 | 2,1 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 14 | 1,6 |
| Asysty | 26 | 2,9 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 2,6 |
| Przewinienia | 20 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 97 | 10,8 |
- 55,4%FG41 z 74 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 76,0%FT19 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 74 | 55,4% |
| Rzuty za dwa | 33 | 48 | 68,8% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 19 | 25 | 76,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P66 : 76 | 43:10 | 13 | 1 | 5 | |
| 26 kwi 2026 | P77 : 92 | 44:16 | 22 | 1 | 7 | |
| 19 kwi 2026 | P55 : 107 | 48:00 | 9 | 3 | 4 | |
| 29 mar 2026 | P65 : 92 | 38:04 | 14 | 3 | 3 | |
| 22 mar 2026 | P54 : 73 | 34:22 | 9 | 3 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P46 : 71 | 34:58 | 8 | 5 | 2 | |
| 8 mar 2026 | P68 : 83 | 39:27 | 22 | 2 | 2 | |
| 1 mar 2026 | P57 : 61 | 17:36 | 2 | 0 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z66 : 63 | 22:38 | 10 | 1 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 20 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 9 | 35:50 | 109 | 12,1 | 2,1 | 2,9 | 0,6 | 0,0 | 55,4% | 30,8% | 76,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 5 | 34:53 | 44 | 8,8 | 3,6 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 48,6% | 11,1% | 43,8% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 2 | 39:09 | 26 | 13,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,5 | 45,5% | 25,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 4 | 22:21 | 24 | 6,0 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 24,2% | 17,6% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






