MichalJedryszka
69OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2024
- 33 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 56pktw 9 meczach
- 6,2pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 28:03 |
| Punkty | 56 | 6,2 |
| Zbiórki | 58 | 6,4 |
| — w ataku | 24 | 2,7 |
| — w obronie | 34 | 3,8 |
| Asysty | 9 | 1,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 10 | 1,1 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 85 | 9,4 |
- 44,6%FG25 z 56 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 54,5%FT6 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 56 | 44,6% |
| Rzuty za dwa | 25 | 52 | 48,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 11 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | P44 : 51 | 40:16 | 8 | 10 | 0 | |
| 7 mar 2021 | P59 : 81 | 23:03 | 8 | 6 | 2 | |
| 28 lut 2021 | Z61 : 60 | 28:43 | 17 | 6 | 0 | |
| 14 lut 2021 | Z80 : 40 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 gru 2020 | P49 : 70 | 40:49 | 7 | 6 | 1 | |
| 13 gru 2020 | P61 : 67 | 21:58 | 6 | 4 | 0 | |
| 6 gru 2020 | P58 : 78 | 29:34 | 4 | 7 | 0 | |
| 29 lis 2020 | Z79 : 50 | 35:30 | 4 | 8 | 5 | |
| 25 paź 2020 | P43 : 56 | 32:37 | 2 | 11 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 33 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 24:21 | 4 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 19:17 | 11 | 5,5 | 2,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 5:27 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 6:04 | 4 | 0,5 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 14,3% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 29:27 | 30 | 4,3 | 4,4 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 48,1% | 0,0% | 44,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 35:04 | 28 | 7,0 | 6,5 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 40,7% | 0,0% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 28:03 | 56 | 6,2 | 6,4 | 1,0 | 0,4 | 0,4 | 44,6% | 0,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






