MichalJedryszka
69OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2020–2024
- 33 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 30pktw 7 meczach
- 4,3pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 206 min | 29:27 |
| Punkty | 30 | 4,3 |
| Zbiórki | 31 | 4,4 |
| — w ataku | 14 | 2,0 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 7 | 1,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 17 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 52 | 7,4 |
- 48,1%FG13 z 27 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 44,4%FT4 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 27 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 13 | 25 | 52,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 9 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 gru 2021 | Z80 : 49 | 16:23 | 2 | 2 | 1 | |
| 28 lis 2021 | Z64 : 59 | 23:45 | 2 | 5 | 1 | |
| 21 lis 2021 | P62 : 68 | 33:13 | 3 | 4 | 2 | |
| 14 lis 2021 | Z64 : 54 | 35:02 | 1 | 8 | 1 | |
| 7 lis 2021 | P48 : 68 | 48:00 | 6 | 4 | 0 | |
| 24 paź 2021 | P65 : 82 | 30:18 | 2 | 5 | 1 | |
| 10 paź 2021 | Z77 : 60 | 19:30 | 14 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 33 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 24:21 | 4 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 19:17 | 11 | 5,5 | 2,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 0,0% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 5:27 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 6:04 | 4 | 0,5 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 0,0 | 14,3% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 29:27 | 30 | 4,3 | 4,4 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 48,1% | 0,0% | 44,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 4 | 35:04 | 28 | 7,0 | 6,5 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 40,7% | 0,0% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 28:03 | 56 | 6,2 | 6,4 | 1,0 | 0,4 | 0,4 | 44,6% | 0,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






