MichalKawczynski
23HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 95 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 45pktw 4 meczach
- 11,3pktna mecz
- 7,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 142 min | 35:33 |
| Punkty | 45 | 11,3 |
| Zbiórki | 31 | 7,8 |
| — w ataku | 7 | 1,8 |
| — w obronie | 24 | 6,0 |
| Asysty | 7 | 1,8 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 7 | 1,8 |
| Przewinienia | 5 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 52 | 13,0 |
- 40,0%FG16 z 40 z gry
- 28,6%3P6 z 21 za trzy
- 77,8%FT7 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 40 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 10 | 19 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 6 | 21 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 7 | 9 | 77,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 mar 2025 | Z72 : 71 | 37:22 | 14 | 10 | 1 | |
| 9 mar 2025 | Z74 : 63 | 29:07 | 10 | 3 | 2 | |
| 2 mar 2025 | Z85 : 72 | 48:00 | 10 | 16 | 3 | |
| 23 lut 2025 | P51 : 80 | 27:43 | 11 | 2 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:19 | 17 | 5,7 | 5,0 | 3,7 | 0,3 | 0,3 | 25,9% | 0,0% | 75,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 29:11 | 55 | 7,9 | 4,6 | 1,7 | 0,3 | 0,1 | 45,1% | 30,0% | 37,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 30:19 | 66 | 6,0 | 3,9 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 40,5% | 8,3% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 35:33 | 45 | 11,3 | 7,8 | 1,8 | 0,3 | 0,3 | 40,0% | 28,6% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 26:07 | 78 | 7,1 | 4,2 | 2,6 | 0,7 | 0,2 | 47,9% | 29,2% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 33:53 | 80 | 11,4 | 5,1 | 2,4 | 1,1 | 0,3 | 36,5% | 28,0% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:53 | 71 | 8,9 | 2,4 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 33,7% | 18,9% | 85,7% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 27:46 | 50 | 6,3 | 2,9 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 19,2% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 29:29 | 98 | 7,5 | 3,2 | 1,9 | 0,5 | 0,3 | 37,6% | 24,4% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 28:45 | 122 | 8,7 | 3,3 | 2,0 | 1,0 | 0,4 | 40,1% | 18,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 5:48 | 2 | 0,7 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 41:58 | 59 | 9,8 | 5,7 | 1,5 | 1,2 | 0,5 | 35,1% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






