MichalKawczynski
23HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 95 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 55pktw 7 meczach
- 7,9pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 204 min | 29:11 |
| Punkty | 55 | 7,9 |
| Zbiórki | 32 | 4,6 |
| — w ataku | 4 | 0,6 |
| — w obronie | 28 | 4,0 |
| Asysty | 12 | 1,7 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 16 | 2,3 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 53 | 7,6 |
- 45,1%FG23 z 51 z gry
- 30,0%3P6 z 20 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 51 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 17 | 31 | 54,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P60 : 69 | 25:53 | 10 | 2 | 0 | |
| 10 maj 2026 | P60 : 91 | 43:52 | 8 | 9 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z117 : 90 | 26:10 | 16 | 7 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z91 : 62 | 42:37 | 8 | 5 | 5 | |
| 8 mar 2026 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P73 : 83 | 26:19 | 3 | 2 | 1 | |
| 15 lut 2026 | P63 : 66 | 39:28 | 10 | 7 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 95 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:19 | 17 | 5,7 | 5,0 | 3,7 | 0,3 | 0,3 | 25,9% | 0,0% | 75,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 29:11 | 55 | 7,9 | 4,6 | 1,7 | 0,3 | 0,1 | 45,1% | 30,0% | 37,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 30:19 | 66 | 6,0 | 3,9 | 1,3 | 0,6 | 0,0 | 40,5% | 8,3% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 35:33 | 45 | 11,3 | 7,8 | 1,8 | 0,3 | 0,3 | 40,0% | 28,6% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 26:07 | 78 | 7,1 | 4,2 | 2,6 | 0,7 | 0,2 | 47,9% | 29,2% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 33:53 | 80 | 11,4 | 5,1 | 2,4 | 1,1 | 0,3 | 36,5% | 28,0% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:53 | 71 | 8,9 | 2,4 | 2,3 | 0,6 | 0,0 | 33,7% | 18,9% | 85,7% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 27:46 | 50 | 6,3 | 2,9 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 33,3% | 19,2% | 75,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 29:29 | 98 | 7,5 | 3,2 | 1,9 | 0,5 | 0,3 | 37,6% | 24,4% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 28:45 | 122 | 8,7 | 3,3 | 2,0 | 1,0 | 0,4 | 40,1% | 18,2% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 5:48 | 2 | 0,7 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 41:58 | 59 | 9,8 | 5,7 | 1,5 | 1,2 | 0,5 | 35,1% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






