Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 409 min | 40:55 |
| Punkty | 148 | 14,8 |
| Zbiórki | 73 | 7,3 |
| — w ataku | 18 | 1,8 |
| — w obronie | 55 | 5,5 |
| Asysty | 38 | 3,8 |
| Przechwyty | 17 | 1,7 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 21 | 2,1 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 180 | 18,0 |
- 53,7%FG65 z 121 z gry
- 8,3%3P1 z 12 za trzy
- 40,5%FT17 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 121 | 53,7% |
| Rzuty za dwa | 64 | 109 | 58,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 12 | 8,3% |
| Rzuty wolne | 17 | 42 | 40,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | P73 : 96 | 44:13 | 10 | 9 | 3 | |
| 15 maj 2022 | Z82 : 64 | 35:58 | 21 | 5 | 2 | |
| 14 maj 2022 | P57 : 81 | 48:00 | 8 | 6 | 4 | |
| 24 kwi 2022 | Z82 : 71 | 43:10 | 17 | 7 | 6 | |
| 10 kwi 2022 | Z83 : 62 | 35:52 | 18 | 10 | 4 | |
| 3 kwi 2022 | P69 : 102 | 39:34 | 14 | 8 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z87 : 71 | 37:10 | 14 | 8 | 5 | |
| 20 mar 2022 | P47 : 64 | 42:34 | 20 | 5 | 0 | |
| 13 mar 2022 | Z81 : 65 | 38:02 | 15 | 3 | 3 | |
| 6 mar 2022 | P58 : 67 | 44:34 | 11 | 12 | 10 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 30:54 | 38 | 7,6 | 7,0 | 4,0 | 3,2 | 0,0 | 45,9% | 0,0% | 40,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 11 | 33:18 | 139 | 12,6 | 7,8 | 4,4 | 1,8 | 0,1 | 45,2% | 25,0% | 41,3% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 36:33 | 119 | 11,9 | 8,6 | 4,0 | 2,7 | 0,1 | 45,8% | 17,6% | 70,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 10 | 37:22 | 71 | 7,1 | 8,0 | 3,4 | 2,4 | 0,0 | 40,6% | 20,0% | 51,5% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 37:43 | 109 | 9,1 | 6,4 | 5,0 | 3,3 | 0,3 | 42,0% | 18,8% | 56,1% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 39:32 | 94 | 10,4 | 7,2 | 5,6 | 2,9 | 0,4 | 51,4% | 26,7% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 11 | 29:53 | 88 | 8,0 | 6,0 | 4,4 | 2,1 | 0,2 | 58,1% | 20,0% | 53,6% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 38:08 | 4 | 4,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 11 | 38:20 | 100 | 9,1 | 7,6 | 5,3 | 2,4 | 0,3 | 46,4% | 33,3% | 57,1% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 32:10 | 3 | 3,0 | 7,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 32:39 | 123 | 10,3 | 5,8 | 3,8 | 1,9 | 0,3 | 48,4% | 28,6% | 70,2% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 10 | 40:55 | 148 | 14,8 | 7,3 | 3,8 | 1,7 | 0,6 | 53,7% | 8,3% | 40,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 6 | 34:56 | 64 | 10,7 | 6,5 | 1,5 | 2,2 | 0,2 | 53,6% | 28,6% | 10,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 28:13 | 32 | 6,4 | 8,4 | 2,6 | 1,8 | 0,2 | 48,4% | 16,7% | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






