Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 392 min | 32:39 |
| Punkty | 123 | 10,3 |
| Zbiórki | 70 | 5,8 |
| — w ataku | 14 | 1,2 |
| — w obronie | 56 | 4,7 |
| Asysty | 45 | 3,8 |
| Przechwyty | 23 | 1,9 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 28 | 2,3 |
| Przewinienia | 42 | 3,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 175 | 14,6 |
- 48,4%FG44 z 91 z gry
- 28,6%3P2 z 7 za trzy
- 70,2%FT33 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 91 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 42 | 84 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 33 | 47 | 70,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach VABANK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P56 : 67 | 39:49 | 12 | 3 | 2 | |
| 15 sty 2023 | Z62 : 58 | 31:40 | 6 | 4 | 2 | |
| 18 gru 2022 | Z77 : 46 | 42:06 | 14 | 5 | 8 | |
| 11 gru 2022 | Z75 : 55 | 24:58 | 2 | 5 | 8 | |
| 4 gru 2022 | Z89 : 58 | 34:10 | 13 | 6 | 4 | |
| 27 lis 2022 | P72 : 75 | 20:03 | 5 | 1 | 0 | |
| 20 lis 2022 | P59 : 79 | 26:30 | 9 | 4 | 5 | |
| 6 lis 2022 | P43 : 52 | 31:13 | 6 | 5 | 1 | |
| 23 paź 2022 | Z70 : 54 | 36:46 | 21 | 12 | 1 | |
| 16 paź 2022 | P61 : 65 | 33:25 | 12 | 8 | 7 | |
| 9 paź 2022 | Z73 : 66 | 43:51 | 17 | 8 | 5 | |
| 2 paź 2022 | Z68 : 42 | 27:22 | 6 | 9 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | VABANK | 5 | 30:54 | 38 | 7,6 | 7,0 | 4,0 | 3,2 | 0,0 | 45,9% | 0,0% | 40,0% |
| 8WBA2. Liga | VABANK | 11 | 33:18 | 139 | 12,6 | 7,8 | 4,4 | 1,8 | 0,1 | 45,2% | 25,0% | 41,3% |
| 7WBA2. Liga | VABANK | 10 | 36:33 | 119 | 11,9 | 8,6 | 4,0 | 2,7 | 0,1 | 45,8% | 17,6% | 70,0% |
| 6WBA1. Liga | VABANK | 10 | 37:22 | 71 | 7,1 | 8,0 | 3,4 | 2,4 | 0,0 | 40,6% | 20,0% | 51,5% |
| 5WBA1. Liga | VABANK | 12 | 37:43 | 109 | 9,1 | 6,4 | 5,0 | 3,3 | 0,3 | 42,0% | 18,8% | 56,1% |
| 4WBA2. Liga | VABANK | 9 | 39:32 | 94 | 10,4 | 7,2 | 5,6 | 2,9 | 0,4 | 51,4% | 26,7% | 57,1% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 11 | 29:53 | 88 | 8,0 | 6,0 | 4,4 | 2,1 | 0,2 | 58,1% | 20,0% | 53,6% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 38:08 | 4 | 4,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 11 | 38:20 | 100 | 9,1 | 7,6 | 5,3 | 2,4 | 0,3 | 46,4% | 33,3% | 57,1% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 32:10 | 3 | 3,0 | 7,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 32:39 | 123 | 10,3 | 5,8 | 3,8 | 1,9 | 0,3 | 48,4% | 28,6% | 70,2% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 10 | 40:55 | 148 | 14,8 | 7,3 | 3,8 | 1,7 | 0,6 | 53,7% | 8,3% | 40,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 6 | 34:56 | 64 | 10,7 | 6,5 | 1,5 | 2,2 | 0,2 | 53,6% | 28,6% | 10,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 28:13 | 32 | 6,4 | 8,4 | 2,6 | 1,8 | 0,2 | 48,4% | 16,7% | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






