
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 173 min | 28:48 |
| Punkty | 25 | 4,2 |
| Zbiórki | 26 | 4,3 |
| — w ataku | 8 | 1,3 |
| — w obronie | 18 | 3,0 |
| Asysty | 9 | 1,5 |
| Przechwyty | 5 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 6 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 52 | 8,7 |
- 64,7%FG11 z 17 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 17 | 64,7% |
| Rzuty za dwa | 11 | 17 | 64,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 maj 2026 | P65 : 70 | 30:03 | 4 | 4 | 0 | |
| 18 kwi 2026 | Z88 : 54 | 19:41 | 0 | 7 | 2 | |
| 21 mar 2026 | P43 : 58 | 24:16 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 mar 2026 | Z57 : 54 | 37:40 | 13 | 2 | 3 | |
| 1 mar 2026 | P76 : 82 | 32:21 | 4 | 8 | 3 | |
| 22 lut 2026 | P56 : 71 | 28:48 | 4 | 5 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 72 mecze · 4 sezony · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 5 | 36:02 | 49 | 9,8 | 4,6 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 59,5% | — | 55,6% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 27:56 | 6 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 66,7% | — | 100,0% |
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 3 | 29:54 | 23 | 7,7 | 9,7 | 1,7 | 0,0 | 0,7 | 50,0% | 0,0% | 42,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 29:07 | 63 | 6,3 | 5,1 | 1,9 | 1,0 | 0,2 | 59,5% | — | 92,9% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 28:48 | 25 | 4,2 | 4,3 | 1,5 | 0,8 | 0,2 | 64,7% | — | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 35:08 | 66 | 6,0 | 5,5 | 2,2 | 1,1 | 0,2 | 57,7% | — | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 28:30 | 70 | 6,4 | 5,1 | 1,4 | 0,8 | 0,3 | 45,8% | 0,0% | 72,7% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 29:31 | 57 | 5,7 | 4,5 | 1,9 | 0,9 | 0,2 | 48,9% | 0,0% | 76,5% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 28:22 | 43 | 6,1 | 4,9 | 2,0 | 1,0 | 0,4 | 73,9% | — | 64,3% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 40:00 | 10 | 10,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 31:38 | 46 | 6,6 | 9,1 | 2,7 | 0,9 | 0,1 | 52,6% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






