MichalKrawucki
9GET WOW TEAM1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 0pktw 4 meczach
- 0,0pktna mecz
- 0,3zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 8 min | 1:56 |
| Punkty | 0 | 0,0 |
| Zbiórki | 1 | 0,3 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 1 | 0,3 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- 0,0%FG0 z 1 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty za dwa | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 3:38 | 0 | 1 | 0 | |
| 14 cze 2022 | P83 : 85 | 4:07 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 cze 2022 | P74 : 76 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 29:06 | 28 | 7,0 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 37:11 | 147 | 12,3 | 4,1 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 40,4% | 33,3% | 61,1% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 35:23 | 128 | 10,7 | 4,9 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | 39,5% | 31,6% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 28:10 | 99 | 9,0 | 2,4 | 1,1 | 1,1 | 0,1 | 41,3% | 29,3% | 91,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 35:52 | 142 | 17,8 | 3,5 | 2,9 | 2,1 | 0,0 | 52,4% | 49,0% | 61,5% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:22 | 63 | 9,0 | 2,7 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 52,3% | 52,4% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:16 | 9 | 9,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 25,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 34:42 | 144 | 14,4 | 3,8 | 4,1 | 1,0 | 0,1 | 48,3% | 37,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:09 | 79 | 8,8 | 3,6 | 2,8 | 0,9 | 0,1 | 40,5% | 25,0% | 86,7% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 1:56 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 40:06 | 142 | 15,8 | 4,8 | 2,4 | 1,3 | 0,1 | 45,2% | 30,0% | 81,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






