MichalKrawucki
9GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 128pktw 12 meczach
- 10,7pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 425 min | 35:23 |
| Punkty | 128 | 10,7 |
| Zbiórki | 59 | 4,9 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 49 | 4,1 |
| Asysty | 33 | 2,8 |
| Przechwyty | 16 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 37 | 3,1 |
| Przewinienia | 24 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 121 | 10,1 |
- 39,5%FG47 z 119 z gry
- 31,6%3P18 z 57 za trzy
- 72,7%FT16 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 119 | 39,5% |
| Rzuty za dwa | 29 | 62 | 46,8% |
| Rzuty za trzy | 18 | 57 | 31,6% |
| Rzuty wolne | 16 | 22 | 72,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P61 : 85 | 42:07 | 6 | 4 | 9 | |
| 7 gru 2025 | Z66 : 65 | 42:19 | 19 | 4 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z20 : 0 | 34:40 | 11 | 5 | 4 | |
| 23 lis 2025 | Z68 : 59 | 29:26 | 11 | 2 | 2 | |
| 16 lis 2025 | P65 : 84 | 37:01 | 20 | 10 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z51 : 48 | 39:46 | 15 | 10 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P50 : 54 | 44:31 | 11 | 5 | 1 | |
| 19 paź 2025 | P51 : 63 | 30:25 | 4 | 1 | 1 | |
| 12 paź 2025 | P45 : 61 | 36:16 | 4 | 6 | 2 | |
| 5 paź 2025 | P59 : 72 | 28:26 | 14 | 5 | 3 | |
| 28 wrz 2025 | P52 : 89 | 34:55 | 9 | 4 | 5 | |
| 21 wrz 2025 | P40 : 76 | 24:40 | 4 | 3 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 29:06 | 28 | 7,0 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 37:11 | 147 | 12,3 | 4,1 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 40,4% | 33,3% | 61,1% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 35:23 | 128 | 10,7 | 4,9 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | 39,5% | 31,6% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 28:10 | 99 | 9,0 | 2,4 | 1,1 | 1,1 | 0,1 | 41,3% | 29,3% | 91,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 35:52 | 142 | 17,8 | 3,5 | 2,9 | 2,1 | 0,0 | 52,4% | 49,0% | 61,5% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:22 | 63 | 9,0 | 2,7 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 52,3% | 52,4% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:16 | 9 | 9,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 25,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 34:42 | 144 | 14,4 | 3,8 | 4,1 | 1,0 | 0,1 | 48,3% | 37,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:09 | 79 | 8,8 | 3,6 | 2,8 | 0,9 | 0,1 | 40,5% | 25,0% | 86,7% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 1:56 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 40:06 | 142 | 15,8 | 4,8 | 2,4 | 1,3 | 0,1 | 45,2% | 30,0% | 81,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






