MichalKrawucki
9GET WOW TEAM1. Liga · 5WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 142pktw 8 meczach
- 17,8pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 287 min | 35:52 |
| Punkty | 142 | 17,8 |
| Zbiórki | 28 | 3,5 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 25 | 3,1 |
| Asysty | 23 | 2,9 |
| Przechwyty | 17 | 2,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 27 | 3,4 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 128 | 16,0 |
- 52,4%FG55 z 105 z gry
- 49,0%3P24 z 49 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 105 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 31 | 56 | 55,4% |
| Rzuty za trzy | 24 | 49 | 49,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P49 : 51 | 38:46 | 15 | 3 | 1 | |
| 8 gru 2024 | P52 : 72 | 31:58 | 13 | 1 | 3 | |
| 1 gru 2024 | P61 : 64 | 26:45 | 16 | 4 | 2 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 58 | 42:38 | 13 | 4 | 2 | |
| 19 lis 2024 | Z55 : 45 | 33:19 | 14 | 2 | 1 | |
| 10 lis 2024 | Z104 : 49 | 37:47 | 27 | 7 | 5 | |
| 27 paź 2024 | Z74 : 61 | 46:31 | 22 | 3 | 3 | |
| 13 paź 2024 | Z91 : 55 | 29:15 | 22 | 4 | 6 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 29:06 | 28 | 7,0 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 37:11 | 147 | 12,3 | 4,1 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 40,4% | 33,3% | 61,1% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 35:23 | 128 | 10,7 | 4,9 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | 39,5% | 31,6% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 28:10 | 99 | 9,0 | 2,4 | 1,1 | 1,1 | 0,1 | 41,3% | 29,3% | 91,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 35:52 | 142 | 17,8 | 3,5 | 2,9 | 2,1 | 0,0 | 52,4% | 49,0% | 61,5% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:22 | 63 | 9,0 | 2,7 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 52,3% | 52,4% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:16 | 9 | 9,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 25,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 34:42 | 144 | 14,4 | 3,8 | 4,1 | 1,0 | 0,1 | 48,3% | 37,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:09 | 79 | 8,8 | 3,6 | 2,8 | 0,9 | 0,1 | 40,5% | 25,0% | 86,7% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 1:56 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 40:06 | 142 | 15,8 | 4,8 | 2,4 | 1,3 | 0,1 | 45,2% | 30,0% | 81,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






