MichalKrawucki
9GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 147pktw 12 meczach
- 12,3pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 446 min | 37:11 |
| Punkty | 147 | 12,3 |
| Zbiórki | 49 | 4,1 |
| — w ataku | 12 | 1,0 |
| — w obronie | 37 | 3,1 |
| Asysty | 26 | 2,2 |
| Przechwyty | 11 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 23 | 1,9 |
| Przewinienia | 26 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 120 | 10,0 |
- 40,4%FG57 z 141 z gry
- 33,3%3P22 z 66 za trzy
- 61,1%FT11 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 57 | 141 | 40,4% |
| Rzuty za dwa | 35 | 75 | 46,7% |
| Rzuty za trzy | 22 | 66 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 11 | 18 | 61,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P34 : 92 | 31:43 | 2 | 4 | 3 | |
| 10 maj 2026 | P67 : 75 | 43:27 | 20 | 5 | 6 | |
| 26 kwi 2026 | Z60 : 54 | 32:58 | 12 | 8 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z61 : 44 | 44:04 | 19 | 4 | 1 | |
| 16 kwi 2026 | P49 : 68 | 43:16 | 15 | 2 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | P56 : 63 | 41:52 | 10 | 3 | 4 | |
| 22 mar 2026 | Z69 : 60 | 39:04 | 12 | 8 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P62 : 91 | 30:13 | 6 | 2 | 3 | |
| 8 mar 2026 | P49 : 62 | 41:45 | 11 | 2 | 0 | |
| 1 mar 2026 | Z61 : 57 | 30:55 | 7 | 5 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P54 : 81 | 33:45 | 18 | 3 | 0 | |
| 15 lut 2026 | P54 : 63 | 33:06 | 15 | 3 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 29:06 | 28 | 7,0 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 37:11 | 147 | 12,3 | 4,1 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 40,4% | 33,3% | 61,1% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 35:23 | 128 | 10,7 | 4,9 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | 39,5% | 31,6% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 28:10 | 99 | 9,0 | 2,4 | 1,1 | 1,1 | 0,1 | 41,3% | 29,3% | 91,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 35:52 | 142 | 17,8 | 3,5 | 2,9 | 2,1 | 0,0 | 52,4% | 49,0% | 61,5% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:22 | 63 | 9,0 | 2,7 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 52,3% | 52,4% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:16 | 9 | 9,0 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 25,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 34:42 | 144 | 14,4 | 3,8 | 4,1 | 1,0 | 0,1 | 48,3% | 37,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:09 | 79 | 8,8 | 3,6 | 2,8 | 0,9 | 0,1 | 40,5% | 25,0% | 86,7% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 1:56 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 40:06 | 142 | 15,8 | 4,8 | 2,4 | 1,3 | 0,1 | 45,2% | 30,0% | 81,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






