Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 283 min | 35:25 |
| Punkty | 90 | 11,3 |
| Zbiórki | 64 | 8,0 |
| — w ataku | 18 | 2,3 |
| — w obronie | 46 | 5,8 |
| Asysty | 12 | 1,5 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 6 | 0,8 |
| Straty | 10 | 1,3 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 124 | 15,5 |
- 51,2%FG42 z 82 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 82 | 51,2% |
| Rzuty za dwa | 42 | 80 | 52,5% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 gru 2023 | P55 : 59 | 40:58 | 12 | 7 | 0 | |
| 19 lis 2023 | Z112 : 58 | 28:19 | 14 | 8 | 2 | |
| 12 lis 2023 | Z85 : 50 | 35:42 | 16 | 10 | 3 | |
| 5 lis 2023 | Z81 : 50 | 38:13 | 11 | 9 | 0 | |
| 28 paź 2023 | Z71 : 64 | 30:43 | 8 | 14 | 2 | |
| 21 paź 2023 | Z84 : 75 | 35:37 | 11 | 5 | 3 | |
| 14 paź 2023 | Z58 : 54 | 36:01 | 8 | 7 | 2 | |
| 30 wrz 2023 | P55 : 57 | 37:49 | 10 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 76 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 32:06 | 64 | 6,4 | 4,3 | 1,1 | 1,1 | 0,7 | 38,7% | 37,5% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 33:38 | 88 | 9,8 | 7,2 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 43,6% | 40,0% | 57,1% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 30:26 | 63 | 7,0 | 8,0 | 0,9 | 0,9 | 0,4 | 31,5% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 8 | 35:25 | 90 | 11,3 | 8,0 | 1,5 | 0,8 | 0,8 | 51,2% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 30:51 | 67 | 6,7 | 5,1 | 1,1 | 1,5 | 0,0 | 38,7% | — | 60,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 37:43 | 9 | 9,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 37:57 | 80 | 8,0 | 8,2 | 1,2 | 0,8 | 0,9 | 37,6% | 0,0% | 44,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 36:14 | 71 | 7,1 | 6,4 | 1,4 | 1,0 | 0,6 | 39,2% | 0,0% | 52,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 6 | 37:43 | 42 | 7,0 | 6,3 | 0,7 | 0,8 | 0,5 | 41,7% | 40,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 3 | 35:40 | 17 | 5,7 | 4,0 | 0,7 | 2,0 | 0,3 | 33,3% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






