Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 303 min | 33:38 |
| Punkty | 88 | 9,8 |
| Zbiórki | 65 | 7,2 |
| — w ataku | 24 | 2,7 |
| — w obronie | 41 | 4,6 |
| Asysty | 6 | 0,7 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 13 | 1,4 |
| Przewinienia | 11 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 99 | 11,0 |
- 43,6%FG41 z 94 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 57,1%FT4 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 94 | 43,6% |
| Rzuty za dwa | 39 | 89 | 43,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 7 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | P55 : 69 | 22:43 | 2 | 4 | 0 | |
| 22 gru 2024 | Z69 : 45 | 37:46 | 14 | 5 | 1 | |
| 15 gru 2024 | P75 : 85 | 48:00 | 20 | 13 | 1 | |
| 8 gru 2024 | P85 : 89 | 41:07 | 14 | 11 | 0 | |
| 30 lis 2024 | P55 : 57 | 18:43 | 6 | 7 | 0 | |
| 26 paź 2024 | Z68 : 61 | 34:15 | 8 | 7 | 2 | |
| 12 paź 2024 | Z67 : 58 | 28:03 | 8 | 4 | 1 | |
| 6 paź 2024 | P51 : 71 | 33:53 | 6 | 8 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | Z59 : 49 | 38:16 | 10 | 6 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 76 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 32:06 | 64 | 6,4 | 4,3 | 1,1 | 1,1 | 0,7 | 38,7% | 37,5% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 33:38 | 88 | 9,8 | 7,2 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 43,6% | 40,0% | 57,1% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 30:26 | 63 | 7,0 | 8,0 | 0,9 | 0,9 | 0,4 | 31,5% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 8 | 35:25 | 90 | 11,3 | 8,0 | 1,5 | 0,8 | 0,8 | 51,2% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 30:51 | 67 | 6,7 | 5,1 | 1,1 | 1,5 | 0,0 | 38,7% | — | 60,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 37:43 | 9 | 9,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 37:57 | 80 | 8,0 | 8,2 | 1,2 | 0,8 | 0,9 | 37,6% | 0,0% | 44,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 36:14 | 71 | 7,1 | 6,4 | 1,4 | 1,0 | 0,6 | 39,2% | 0,0% | 52,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 6 | 37:43 | 42 | 7,0 | 6,3 | 0,7 | 0,8 | 0,5 | 41,7% | 40,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 3 | 35:40 | 17 | 5,7 | 4,0 | 0,7 | 2,0 | 0,3 | 33,3% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






