MichalMichalski
- 2021–2026
- 116 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 290pktw karierze
- 2,5pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 4,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3639 min | 31:22 |
| Punkty | 290 | 2,5 |
| Zbiórki | 258 | 2,2 |
| — w ataku | 33 | 0,3 |
| — w obronie | 225 | 1,9 |
| Asysty | 505 | 4,4 |
| Przechwyty | 88 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,0 |
| Straty | 281 | 2,4 |
| Przewinienia | 167 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 133 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 601 | 5,2 |
- 31,2%FG108 z 346 z gry
- 22,0%3P24 z 109 za trzy
- 65,8%FT50 z 76 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 108 | 346 | 31,2% |
| Rzuty za dwa | 84 | 237 | 35,4% |
| Rzuty za trzy | 24 | 109 | 22,0% |
| Rzuty wolne | 50 | 76 | 65,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 21:24 | 6 | 1,2 | 1,4 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 22:31 | 14 | 1,4 | 1,7 | 2,9 | 0,1 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 28:38 | 7 | 0,6 | 1,7 | 2,6 | 0,4 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 27:48 | 32 | 2,7 | 2,4 | 3,0 | 0,7 | 0,0 | 40,0% | 28,6% | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 29:20 | 21 | 1,6 | 2,5 | 3,9 | 0,5 | 0,0 | 32,1% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 24:10 | 2 | 2,0 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 32:10 | 24 | 3,0 | 2,5 | 3,8 | 0,9 | 0,0 | 27,8% | 18,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 33:33 | 30 | 3,0 | 2,0 | 6,0 | 0,7 | 0,1 | 34,4% | 36,4% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 31:37 | 24 | 2,7 | 1,9 | 4,9 | 0,7 | 0,0 | 35,7% | 14,3% | 37,5% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 38:31 | 49 | 3,8 | 3,0 | 7,5 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 18,8% | 60,9% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 26:01 | 0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 39:29 | 57 | 5,2 | 2,3 | 5,2 | 1,6 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 78,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 32:54 | 22 | 3,1 | 2,6 | 3,9 | 0,6 | 0,0 | 30,0% | 33,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 36:43 | 2 | 0,4 | 2,6 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 6,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






