MichalMichalski
5INIEMAMOCNILiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 116 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 7pktw 11 meczach
- 0,6pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 315 min | 28:38 |
| Punkty | 7 | 0,6 |
| Zbiórki | 19 | 1,7 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 17 | 1,5 |
| Asysty | 29 | 2,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 1,7 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 33 | 3,0 |
- 30,0%FG3 z 10 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 9 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P57 : 61 | 33:25 | 0 | 4 | 3 | |
| 7 gru 2025 | Z76 : 73 | 32:53 | 5 | 2 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z74 : 73 | 18:21 | 0 | 1 | 2 | |
| 23 lis 2025 | P68 : 83 | 23:01 | 0 | 3 | 3 | |
| 16 lis 2025 | Z84 : 65 | 37:02 | 0 | 1 | 3 | |
| 26 paź 2025 | P85 : 92 | 31:34 | 2 | 0 | 6 | |
| 19 paź 2025 | P65 : 66 | 29:43 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 paź 2025 | P76 : 81 | 22:25 | 0 | 2 | 4 | |
| 5 paź 2025 | P60 : 73 | 34:42 | 0 | 3 | 4 | |
| 28 wrz 2025 | P49 : 85 | 25:28 | 0 | 2 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | Z60 : 58 | 26:26 | 0 | 1 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 116 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 21:24 | 6 | 1,2 | 1,4 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 22:31 | 14 | 1,4 | 1,7 | 2,9 | 0,1 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 28:38 | 7 | 0,6 | 1,7 | 2,6 | 0,4 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 27:48 | 32 | 2,7 | 2,4 | 3,0 | 0,7 | 0,0 | 40,0% | 28,6% | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 29:20 | 21 | 1,6 | 2,5 | 3,9 | 0,5 | 0,0 | 32,1% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 24:10 | 2 | 2,0 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 32:10 | 24 | 3,0 | 2,5 | 3,8 | 0,9 | 0,0 | 27,8% | 18,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 33:33 | 30 | 3,0 | 2,0 | 6,0 | 0,7 | 0,1 | 34,4% | 36,4% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 31:37 | 24 | 2,7 | 1,9 | 4,9 | 0,7 | 0,0 | 35,7% | 14,3% | 37,5% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 38:31 | 49 | 3,8 | 3,0 | 7,5 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 18,8% | 60,9% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 26:01 | 0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 39:29 | 57 | 5,2 | 2,3 | 5,2 | 1,6 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 78,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 32:54 | 22 | 3,1 | 2,6 | 3,9 | 0,6 | 0,0 | 30,0% | 33,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 36:43 | 2 | 0,4 | 2,6 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 6,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






