MichalMiernecki
- 2023–2026
- 27 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 164pktw karierze
- 6,1pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 599 min | 22:11 |
| Punkty | 164 | 6,1 |
| Zbiórki | 75 | 2,8 |
| — w ataku | 18 | 0,7 |
| — w obronie | 57 | 2,1 |
| Asysty | 24 | 0,9 |
| Przechwyty | 18 | 0,7 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 24 | 0,9 |
| Przewinienia | 52 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 45 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 116 | 4,3 |
- 27,7%FG48 z 173 z gry
- 23,1%3P28 z 121 za trzy
- 66,7%FT40 z 60 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 173 | 27,7% |
| Rzuty za dwa | 20 | 52 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 28 | 121 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 40 | 60 | 66,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 25:07 | 25 | 8,3 | 3,3 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 38,9% | 30,0% | 88,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 6 | 18:40 | 37 | 6,2 | 3,2 | 0,8 | 0,5 | 0,2 | 28,2% | 30,8% | 70,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 19:27 | 11 | 2,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 13,6% | 5,6% | 40,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 17:22 | 18 | 3,6 | 2,2 | 0,6 | 1,4 | 0,0 | 15,0% | 12,5% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 33:32 | 39 | 9,8 | 3,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 30,8% | 26,9% | 88,9% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 23:20 | 34 | 8,5 | 3,0 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 34,3% | 28,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






