MichalMiernecki
2PIASECZUSETS1. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 27 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 34pktw 4 meczach
- 8,5pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 93 min | 23:20 |
| Punkty | 34 | 8,5 |
| Zbiórki | 12 | 3,0 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 10 | 2,5 |
| Asysty | 8 | 2,0 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 5 | 1,3 |
| Przewinienia | 10 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 27 | 6,8 |
- 34,3%FG12 z 35 z gry
- 28,0%3P7 z 25 za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 12 | 35 | 34,3% |
| Rzuty za dwa | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 25 | 28,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | P65 : 69 | 5:47 | 1 | 0 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z82 : 62 | 26:55 | 2 | 4 | 4 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 64 | 28:10 | 9 | 2 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z98 : 73 | 32:27 | 22 | 6 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 27 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 25:07 | 25 | 8,3 | 3,3 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 38,9% | 30,0% | 88,9% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 6 | 18:40 | 37 | 6,2 | 3,2 | 0,8 | 0,5 | 0,2 | 28,2% | 30,8% | 70,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 19:27 | 11 | 2,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,2 | 13,6% | 5,6% | 40,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 17:22 | 18 | 3,6 | 2,2 | 0,6 | 1,4 | 0,0 | 15,0% | 12,5% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 33:32 | 39 | 9,8 | 3,0 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 30,8% | 26,9% | 88,9% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 23:20 | 34 | 8,5 | 3,0 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 34,3% | 28,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






