MichalNowak
8INDEX MOCYLiga Mistrzów · 9WBA
- 2022–2026
- 46 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 36pktw 4 meczach
- 9,0pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 148 min | 36:58 |
| Punkty | 36 | 9,0 |
| Zbiórki | 13 | 3,3 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 10 | 2,5 |
| Asysty | 9 | 2,3 |
| Przechwyty | 5 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 14 | 3,5 |
| Przewinienia | 8 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 30 | 7,5 |
- 48,4%FG15 z 31 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 55,6%FT5 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 31 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 14 | 26 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 9 | 55,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 paź 2026 | Z81 : 73 | 39:22 | 9 | 2 | 1 | |
| 11 paź 2026 | P51 : 68 | 33:28 | 5 | 5 | 2 | |
| 4 paź 2026 | Z74 : 60 | 35:07 | 8 | 4 | 3 | |
| 27 wrz 2026 | P69 : 88 | 39:55 | 14 | 2 | 3 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 46 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 36:58 | 36 | 9,0 | 3,3 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 48,4% | 20,0% | 55,6% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 32:41 | 86 | 8,6 | 6,0 | 4,2 | 1,9 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 44,1% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 35:14 | 116 | 11,6 | 5,7 | 3,4 | 2,8 | 0,2 | 42,2% | 8,7% | 51,9% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 38:06 | 105 | 15,0 | 5,9 | 4,7 | 1,7 | 0,4 | 49,4% | 13,3% | 55,3% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 41:42 | 81 | 13,5 | 5,0 | 4,0 | 3,3 | 0,5 | 46,6% | 12,5% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 7 | 41:23 | 94 | 13,4 | 5,7 | 5,7 | 1,9 | 0,3 | 50,0% | 26,7% | 57,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 2 | 14:38 | 2 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






