MichalOsial
22BASKET KOCJANA2. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 38 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 5 meczach
- 2,8pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 134 min | 26:50 |
| Punkty | 14 | 2,8 |
| Zbiórki | 32 | 6,4 |
| — w ataku | 5 | 1,0 |
| — w obronie | 27 | 5,4 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 3 | 0,6 |
| Przewinienia | 11 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 38 | 7,6 |
- 35,0%FG7 z 20 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 20 | 35,0% |
| Rzuty za dwa | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach BASKET KOCJANA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | P49 : 60 | 31:00 | 4 | 8 | 2 | |
| 18 paź 2026 | P33 : 83 | 36:04 | 6 | 9 | 0 | |
| 10 paź 2026 | Z63 : 51 | 24:22 | 2 | 7 | 1 | |
| 4 paź 2026 | P50 : 66 | 25:07 | 2 | 2 | 1 | |
| 27 wrz 2026 | P53 : 59 | 17:37 | 0 | 6 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 38 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 5 | 26:50 | 14 | 2,8 | 6,4 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 35,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 22:26 | 33 | 4,1 | 6,3 | 1,1 | 0,5 | 0,5 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 23:52 | 26 | 4,3 | 7,3 | 0,2 | 0,7 | 0,2 | 48,1% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 23:27 | 41 | 4,1 | 5,6 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 32,2% | 60,0% | — |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 29:44 | 40 | 4,4 | 6,3 | 1,4 | 0,4 | 0,6 | 30,5% | 33,3% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






