MichalPuchala
23WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 4WBA
- 2021–2024
- 27 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 5pktw 4 meczach
- 1,3pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 70 min | 17:29 |
| Punkty | 5 | 1,3 |
| Zbiórki | 8 | 2,0 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 6 | 1,5 |
| Asysty | 3 | 0,8 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 1 | 0,3 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 11 | 2,8 |
- 14,3%FG1 z 7 z gry
- 100,0%3P1 z 1 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty za dwa | 0 | 6 | 0,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 1 | 100,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 kwi 2024 | P56 : 112 | 35:27 | 5 | 6 | 1 | |
| 23 mar 2024 | P42 : 96 | 15:58 | 0 | 1 | 1 | |
| 9 mar 2024 | P56 : 66 | 18:31 | 0 | 1 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 27 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 17:29 | 5 | 1,3 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,3 | 14,3% | 100,0% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 33:50 | 11 | 3,7 | 4,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 29,4% | 25,0% | — |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 24:21 | 14 | 2,3 | 3,8 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 35,3% | 14,3% | 25,0% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 23:54 | 10 | 2,0 | 4,6 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 23,8% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 37:01 | 27 | 6,8 | 3,5 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 37,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 3 | 20:36 | 4 | 1,3 | 1,7 | 0,0 | 0,7 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 31:45 | 6 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






